-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Акумуляторні батареї (код ДК 021:2015 31430000-9 «Електричні акумулятори»)
Тендер Prozorro UA-2026-04-22-013577-a
Завершена
576 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
a35ff06cc2b94cfbad368e54cbbc2396
Внутрішній номер закупівлі:
28996998
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-22-013577-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001556
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Ірина Перлик +380932870364 usbu_zap_vgz@sbu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
576 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.04.2026 16:12 - 27.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.04.2026 16:12 - 30.04.2026 11:00
Аукціон:
01.05.2026 15:01 - 01.05.2026 15:30
Період кваліфікації:
01.05.2026 15:30 - 07.05.2026 16:21
Період завантаження договору:
13.05.2026 00:00 - 23.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴576 000.00 Акумуляторні батареї (код ДК 021:2015 31430000-9 «Електричні акумулятори»)