-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Перетворювач переміщення бойка
Тендер Prozorro UA-2026-04-20-007833-a
Завершена
82 980.00
UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.04.2026 14:32 - 28.04.2026 00:00
Відповідь надана
ВИМОГА щодо усунення невідповідності в тендерній документації
Номер:
7dec1f5e705a4fe0aefc6517ac2f13dd
Дата опублікування:
23.04.2026 15:36
Опис:
У складі тендерної документації за процедурою закупівлі Замовником у тексті документації наведено посилання на додаток:
Додаток 3.1 «Технічна специфікація до предмета закупівлі»
№ ТДПЗ(т).22.02162-2026 від 19.03.2026
Водночас вказаний документ відсутній у складі файлів, оприлюднених на електронному майданчику, що унеможливлює:
• повне ознайомлення з технічними вимогами до предмета закупівлі;
• коректну підготовку тендерної пропозиції;
• підбір еквівалентного обладнання.
Відповідно до принципів здійснення публічних закупівель, зокрема недискримінації учасників та забезпечення рівного доступу до інформації, Замовник повинен забезпечити повноту та доступність тендерної документації.
У зв’язку з викладеним,
ПРОСИМО:
1. Оприлюднити на електронному майданчику файл:
Додаток 3.1 «Технічна специфікація до предмета закупівлі»
№ ТДПЗ(т).22.02162-2026 від 19.03.2026
Відповідь:
Повідомляємо, що Ваше звернення прийнято до роботи. Відповідний додаток буде долучено до складу тендерної документації у найкоротший термін.
Дата відповіді:
23.04.2026 17:00