-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Перетворювач переміщення бойка
Тендер Prozorro UA-2026-04-20-007833-a
Завершена
82 980.00
UAH без ПДВ
Номер:
9e7e9f175b2e4b229db80fdd2eb2779f
Внутрішній номер закупівлі:
28964991
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-20-007833-a
Замовник:
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
21313677
-
Адреса:
Україна, Хмельницька область, Нетішин
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мельник Анатолій Анатолійович 380384263830 melnyk.anatolii@khnpp.atom.gov.ua http://www.xaec.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
31710000-6 Електронне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
82 980.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.04.2026 14:32 - 28.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.04.2026 14:32 - 01.05.2026 09:00
Аукціон:
з 04.05.2026 14:16
Період кваліфікації:
01.05.2026 09:00 - 22.05.2026 14:13
Період завантаження договору:
28.05.2026 00:00 - 07.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴82 980.00 Перетворювач переміщення бойка