-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва (Виконання експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва для ВУПЗГ Західного регіону)
Тендер Prozorro UA-2026-04-16-004768-a
Завершена
2 669 170.00
UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.04.2026 11:43 - 26.04.2026 00:00
Відповідь надана
Щодо технічного завдання
Номер:
e54f5fe32ce44b43af1eb7500847a18c
Дата опублікування:
16.04.2026 14:47
Опис:
Шановний Замовнику, підкажіть будь ласка, скільки саме висновків експертиз стану охорони праці та безпеки промислового виробництва має бути надано? 2 (під час виконання робіт та під час експлуатації машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки? Чи для кожного ВУПЗГ окремо? (тобто 8)
Відповідь:
У відповідь на Ваше звернення повідомляємо таке:
Пунктом 5 Додатку I до тендерної документації передбачено, що:
За результатами експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва Замовника надаються висновки експертиз щодо стану охорони праці під час виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатації машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки за формою, затвердженою Наказом Міністерства економіки України від 31.12.2021 №1191-21 «Про затвердження форм висновків» (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 01.02.2022 за № 119/37455) у двох примірниках, а саме:
- висновок експертизи щодо стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб’єкта господарювання під час виконання робіт підвищеної небезпеки для Дашавського ВУПЗГ, Опарського ВУПЗГ, Стрийського ВУПЗГ, Богородчанського ВУПЗГ.
- висновок експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва суб’єкта господарювання під час експлуатації машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки для Дашавського ВУПЗГ, Опарського ВУПЗГ, Стрийського ВУПЗГ, Богородчанського ВУПЗГ.
Тендерна документація не містить вимог про необхідність надання окремих висновків для об’єктів Замовника.
Дата відповіді:
17.04.2026 11:06