-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва (Виконання експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва для ВУПЗГ Західного регіону)
Тендер Prozorro UA-2026-04-16-004768-a
Завершена
2 669 170.00
UAH без ПДВ
Номер:
38566a9eee7543d880106c4e246b8074
Внутрішній номер закупівлі:
28933678
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-16-004768-a
Замовник:
Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019801
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Янушевська Людмила Володимирівна 0444612320 yanushevskaya-lv@utg.ua http://utg.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
71310000-4 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 669 170.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.04.2026 11:43 - 26.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.04.2026 11:43 - 29.04.2026 14:00
Аукціон:
30.04.2026 15:56 - 30.04.2026 16:19
Період кваліфікації:
30.04.2026 16:19 - 22.05.2026 14:18
Період завантаження договору:
28.05.2026 00:00 - 07.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 669 170.00 Консультаційні послуги у галузях інженерії та будівництва (Виконання експертизи стану охорони праці та безпеки промислового виробництва для ВУПЗГ Західного регіону)