-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Будівельні та конструкційні матеріали
Тендер Prozorro UA-2026-04-14-011508-a
Завершена
550 000.00
UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.04.2026 17:45 - 19.04.2026 00:00
Відповідь надана
Додаток 3 до тендерної документації ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ до предмету закупівлі
Номер:
530ea93fefdd485690a524c4f28f92cd
Дата опублікування:
14.04.2026 19:09
Опис:
Шановний замовник. У додатку 3 до тендерної документації по поз. 6 та 7 вказана вимога що до відповідності цих матеріалів вимогам ТУ У В.2.7-26.8-32944149-007:2012. Дані технічні умови належать Кампанії Світондейл і вони відсутьні у вільному доступі. Така вимога унеможливлює участь у тендері учасників з пропозиціями "еквівалент". Вважаємо за необідне замінити вказні Ту У.... на діючий в Україні Державний стандарт ТУ У Б.В.2.7-101-2000 "Матеріали покрівельні та гідроізоляційні. "Загальні технічні умови"
Відповідь:
Доброго дня. Повідомляємо, що згідно з умовами тендерної документації, зокрема згідно пункту 6 розділу ІІІ «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції», усі посилання на конкретні торговельні марки, виробників або технічні умови (ТУ) вживаються у значенні «… або еквівалент». Наявність у Додатку №3 посилання на ТУ У В.2.7-26.8-32944149-007:2012 (поз. №6 та №7) не обмежує коло учасників та не унеможливлює подання пропозицій з еквівалентним товаром. Зазначені ТУ використані Замовником як орієнтир для встановлення необхідних фізико-механічних та якісних характеристик матеріалів (товщина, вага, теплостійкість тощо). Учасник має право запропонувати продукцію, що виготовлена за будь-якими іншими технічними умовами або державними стандартами (зокрема ДСТУ Б В.2.7-101-2000), за умови, що технічні та якісні характеристики такої продукції є не гіршими за характеристики, передбачені у вказаних в Додатку №3 ТУ. Таким чином, вимога залишається без змін, а учасники мають можливість пропонувати будь-який еквівалент, що відповідає якісним показникам предмета закупівлі.
Дата відповіді:
15.04.2026 09:37