• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Будівельні та конструкційні матеріали

Завершена

550 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 66ecf3a7e7bd4296be4b047ec3d39dfd
Внутрішній номер закупівлі: 28914168
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-14-011508-a   
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПІДПРИЄМСТВО З ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ "ЦЕНТРАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ"
Контактна особа: Петровський Євген Володимирович 380562310393 EPETROVSKII@CEK.DP.UA http://cek.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 550 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 14.04.2026 17:45 - 19.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 14.04.2026 17:45 - 22.04.2026 18:00
Аукціон: з 23.04.2026 13:35
Період кваліфікації: 22.04.2026 18:00 - 29.04.2026 17:29
Період завантаження договору: 05.05.2026 00:00 - 15.05.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴550 000.00 Будівельні та конструкційні матеріали