-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дюбеля, ґрунтовка та інше
Тендер Prozorro UA-2026-04-13-000957-a
Торги відмінено
1 439 471.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.04.2026 09:59 - 26.04.2026 00:00
Відповідь надана
Діапазон енерговіддачі
Номер:
9d55789c5a714e4aa89f46340de2f948
Дата опублікування:
22.04.2026 11:14
Опис:
Шановний замовнику!
Якщо показник енерговіддачі потрібен більший, то є натупний тип Д5, який має діапазон 703-846 Дж.
Відповідь:
Замовником будуть внесені зміни
Дата відповіді:
24.04.2026 15:12
Відповідь надана
Діапазон енерговіддачі
Номер:
375fe629abec46f7aa6f6651e62bddc3
Дата опублікування:
22.04.2026 11:12
Опис:
Шановний замовнику!
Звертаємо вашу увагу на те, що п.59 Додатку 3 передбачає "Енерговіддача: 703 Дж.", а монтажні патрони мають не сталий показник, а діапазон енерговіддачі.
Патрону монтажного типу Д4 відповідає діапазон енерговіддачі 574-735 Дж.
Просимо внести відповідні зміни.
Відповідь:
Замовником будуть внесені зміни
Дата відповіді:
24.04.2026 15:12
Відповідь надана
Типорозмір хомута
Номер:
3ced3b2e32a8459495695a74d7c51e03
Дата опублікування:
22.04.2026 11:01
Опис:
Шановний замовнику!
Звертаємо вашу увагу, що п.50 технічної специфікації в новій редакціі передбачає Хомут затяжний нержавіючий 20-45 мм, якого не існує в природі для цього виду робіт (ХОМУТ ПИЛЬНИКА ШРКШ 20-45 ММ не те саме).
При цьому в списку предмету закупівлі позицію вказано вірно.
Припускаємо, що сталася звичайна друкарська помилка.
Просимо внести вдповідні зміни до Додатку 3 Технічної специфікації.
Відповідь:
Замовником будуть внесені зміни
Дата відповіді:
24.04.2026 15:12
Відповідь надана
Невідповідність розміру
Номер:
7cfd260f8c54465cb01bd1ad9c4d5731
Дата опублікування:
22.04.2026 10:36
Опис:
Вітаємо, шановний замовнику!
В технічних вимогах щодо п.29 технічної спеціфікації вказано розмір настилу 1,5*0,6м.
За умови, що розмір підмостка складає 1,5*0,6м, розмір робочого майданчика дійсно складатиме 1,5*0,6м, а розмір настилу не може мати такий самий показник, оскільки робочий майданчик - це сума настилу і бічних труб.
Згідно технічних показників робочий настил має розмір 1,5*0,5м.
Просимо внести відповідні зміни.
Відповідь:
Замовником будуть внесені зміни
Дата відповіді:
24.04.2026 15:12
Відповідь надана
Технічні показники
Номер:
dd2eea3571824e9399dd4ce77c9b82fa
Дата опублікування:
17.04.2026 19:50
Опис:
Вітаємо, шановний замовнику!
Звертаємо вашу увагу на те, що у вказаній позиції зазначсено наступні вимоги:
Розривне навантаження, Н/25мм² 80 - показника 80 у алюмінієвої стрчки не буває, максимальний доступний в Україні - 45. Відповідно клейкість до сталі за бажаного "Діапазону робочих температур,° С, не гірше діапазону від -20 до +120" складає - 20Н/25мм.
Просимо внести відповідні зміни, оскільки на українському ринку існує лише один вид стрічки, яка відповідає бажаним тех.характеристикам.
Відповідь:
Згідно із статтею 22 закону України "Про публічні закупівлі" Замовником в тендерній документації зазначається зокрема: інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). Технічна специфікація (додаток 3 до тендерної документації) містить опис усіх необхідних характеристик товарів, що закуповуються, у тому числі їх технічні, функціональні та якісні характеристики. Тендерна пропозиція, що не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації - підлягатиме відхиленню відповідно до п.44 Особливостей (постанова КМУ №1178)
Дата відповіді:
20.04.2026 18:03
Відповідь надана
Полиця кутика
Номер:
16d6ddb449b44e038f53ded03695d717
Дата опублікування:
17.04.2026 17:31
Опис:
Шановний замовнику!
Хочемо звернути вашу увагу, що кутик алюмінієвий перфорований має наступні розміри полиць:
22*22*2500/3000
23*23*2500/3000
24*24*3000
наступний типорозмір за 25мм - це 30*30*3000
Типорозміру 25*25 не існує, принаймні на українському ринку будівельних матеріалів.
Нами було проведено дослідження, яке виявило, що інтернет пропозиції щодо триметрових алюмінієвих перфорованих кутиків 25*25мм насправді мають полку 23 чи, навіть, 22мм.
Просимо внести відповідні зміни.
Відповідь:
замовником будуть внесені зміни
Дата відповіді:
20.04.2026 18:03
Відповідь надана
Зміна діапазону тех.характеристик
Номер:
f2c51b57567f4a60b54ce5663146a50d
Дата опублікування:
17.04.2026 16:51
Опис:
Шановний замовнику!
Кейс на колесах ROCKCASE RC24500 не має еквівалентів на українському ринку, ані імпортних, ані українських.
Наразі моделі ROCKCASE RC24500 в достатній кількості в Україні немає і невідомо, чи будуть надходження цього року. Натомість є аналогічний кейс, характеристики якого збігаються, крім товщини фанери, вони складає - 6,5мм. Пропонуємо внести зміни в діапазон технічних характеристик, а саме: "Корпус з 10 мм фанери з пластиковим непромокальним ПВХ покриттям" замінити на "корпус з фанери 6-10мм....".
Відповідь:
замовником будуть внесені зміни
Дата відповіді:
20.04.2026 18:03
Відповідь надана
Одиниці вимірювання
Номер:
e838051a4a2e4426800311d483088350
Дата опублікування:
17.04.2026 16:23
Опис:
Шановний замовнику!
В технічній спеціфікації до тендеру вказано наступне "Фасування не менше 20 літрів ", при цьому обсяг поставки складає 100 кг. Уточніть, будь ласка, в яких одиницяхї виміру пропонувати продукцію.
Відповідь:
замовником будуть внесені зміни
Дата відповіді:
20.04.2026 18:03
Відповідь надана
Одиниці вимірювання
Номер:
c1e678eb9f2143d283103878a36bdbfe
Дата опублікування:
16.04.2026 17:59
Опис:
Шановний замовнику!
Просимо додати до оиниць вимірювання літри, як можливий варіант
Відповідь:
замовник не може додати альтернативну одиницю виміру, у звязку з функціональними обмеженнями електронної стистеми закупівель. Інформація щодо кількості та одиниць виміру зазначається в електронних полях оголошеня про проведення закупівлі, наразі відсутній функціонал додавання двох чи більше одиниць виміру. Відповідно учасники також мають можливість надавати тендерну пропозицію виключно в тих одиницях виміру які зазначені замовником
Дата відповіді:
17.04.2026 14:53
Відповідь надана
Зміни розміру
Номер:
1f5e7ee216904771aa3fd2c975768382
Дата опублікування:
16.04.2026 16:59
Опис:
Вітаємо, шановний замовнику!
Пропонуємо внести зміни щодо розміру кутика і збільшити діапазон до 30*30мм для збільшеня кількості пропозицій і покращення якості виконаних робіт ізт застосуванням кутика.
Відповідь:
Згідно із статтею 22 закону України "Про публічні закупівлі" Замовником в тендерній документації зазначається зокрема: інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). Технічна специфікація (додаток 3 до тендерної документації) містить опис усіх необхідних характеристик товарів, що закуповуються, у тому числі їх технічні, функціональні та якісні характеристики. Тендерна пропозиція, що не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації - підлягатиме відхиленню відповідно до п.44 Особливостей (постанова КМУ №1178)
Дата відповіді:
17.04.2026 14:54