-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дюбеля, ґрунтовка та інше
Тендер Prozorro UA-2026-04-13-000957-a
Торги відмінено
1 439 471.00
UAH з ПДВ
Номер:
ec11e1a26fc44e5492a380ab3c0f5856
Внутрішній номер закупівлі:
28895840
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-04-13-000957-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кучерук Олена Миколаївна 380678292877 KUCHERUK.OM@KTE.KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 439 471.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.04.2026 09:59 - 26.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.04.2026 09:59 - 29.04.2026 10:00
Аукціон:
з 30.04.2026 15:33
Період кваліфікації:
29.04.2026 10:00 - 05.05.2026 15:42
Період завантаження договору:
11.05.2026 00:00 - 21.05.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
c8bafc5830e64f58b8ce9f71d34cb0dd
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Відповідно до ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів на позицію 6 Ґрунтовка адгезійна вказана кількість 22,5 кг, в той час як в Тендерній документації на відповідну позицію вказана кількість 23 кг.
Зазначені порушення на даному етапі торгів неможливо усунути чи виправити.
Враховуючи викладене відкриті торги підлягають відміні.
Період оскарження:
15.05.2026 13:58 - 26.05.2026 00:00
Дата опублікування:
15.05.2026 13:58
Дата виконання:
26.05.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴1 439 471.00 Дюбеля, ґрунтовка та інше