-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Двері та інші алюмінієві конструкції – 2 найменування
Тендер Prozorro UA-2026-04-10-004006-a
Торги не відбулися
535 520.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.04.2026 11:23 - 15.04.2026 00:00
Відповідь надана
Оздоблення відкосів
Номер:
75c746738f8944f1b9d189b397421ef4
Дата опублікування:
14.04.2026 10:56
Опис:
Добрий день.
Чи потрібно після виконання монтажу оздоблення відкосів та вивіз старих конструкцій ?
Буде перекрит прохід для відвідувачів при демонтажу-монтажу ?
Відповідь:
Доброго Вам дня! Дякую за запитання. Малярні роботи не входять у дану закупівлю. Старих конструкцій не буде. Вивозити сміття не потрібно. Не входить у дану закупівлю.
Дата відповіді:
14.04.2026 12:40