-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ц_26Т-332_31220000-4 Елементи електричних схем (Елементи електричних схем)
Тендер Prozorro UA-2026-04-06-009445-a
Завершена
1 774 299.96
UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.04.2026 15:12 - 18.04.2026 00:00
Відповідь надана
Вимога щодо усунення дискримінаційних умов у технічній специфікації (щодо взаємопов'язаних позицій №6 та №22 Додатку №3 до ТД)
Номер:
01eeb0f7803446a1a0b29943b99a83b6
Дата опублікування:
16.04.2026 18:21
Опис:
Шановний Замовнику!
Детально ознайомившись із вимогами Тендерної документації, нами було виявлено технічну умову, яка штучно звужує коло потенційних учасників та порушує принципи недискримінації, закріплені у статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі».
У технічній специфікації (Додаток № 3) наявні дві технічно взаємопов'язані позиції:
Позиція № 6: Релейний модуль PLC-RPT- 24DC/21, Push-in 2900299 Phoenix Contact (або еквівалент).
Позиція № 22: Нарізний, безперервний вставний міст FBST 500-PLC GY, 2966838 Phoenix Contact (або еквівалент). При цьому для позиції №22 Замовником встановлено жорсткий параметр: «Довжина, не менше мм: 500».
Звертаємо Вашу увагу, що встановлення мінімальної довжини моста саме у 500 мм є прямим копіюванням характеристик виробу конкретного виробника (Phoenix Contact) і не має під собою експлуатаційного обґрунтування, при цьому блокуючи можливість запропонувати еквівалент для всього вузла.
Технічне обґрунтування нашої вимоги:
Наше підприємство має намір запропонувати 100% технічний еквівалент даного релейного вузла від іншого провідного світового виробника — компанії Weidmüller (Німеччина).
Як еквівалент заявленим реле (позиція №6) ми пропонуємо повністю сумісні за технічними характеристиками релейні модулі Weidmüller TRP 24VDC 1CO (арт. 2618000000).
Для їх об'єднання (позиція №22) необхідно використовувати виключно оригінальні нарізні мости серії Weidmüller TCC 6.4/51, оскільки обладнання різних виробників має різний крок контактів і не є взаємозамінним.
Згідно з офіційною технічною документацією виробника, довжина однієї стандартної суцільної смуги моста Weidmüller TCC становить 323,4 мм (розрахована на 51 полюс).
Відповідно до технології монтажу щитового обладнання, безперервні мости є нарізними виробами: під час збирання вони відрізаються монтажником на необхідну довжину, що відповідає фактичній кількості встановлених у ряд реле. У разі потреби об'єднання більшої кількості реле, смуги монтуються встик. Отже, початкова заводська довжина смуги (500 мм чи 323,4 мм) жодним чином не погіршує якість, надійність чи працездатність готового щита, проте вимога «не менше 500 мм» повністю дискваліфікує високоякісне обладнання Weidmüller.
З метою забезпечення добросовісної конкуренції, максимальної економії коштів Замовника та недопущення дискримінації,
ПРОСИМО:
Внести зміни до технічних вимог Тендерної документації (Додаток № 3) за позицією №22, виклавши вимогу до довжини у такій редакції:
«Довжина, не менше: 320 мм» АБО доповнити вимогу приміткою:
«У разі пропонування еквівалентного релейного обладнання за позицією №6, допускається пропонувати сумісні вставні мости за позицією №22 меншої довжини за умови забезпечення загальної кількості полюсів відповідно до потреб Замовника».
У разі ігнорування нашого звернення або безпідставної відмови у внесенні змін, залишаємо за собою право звернутися зі скаргою до Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України (АМКУ) з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель.
Дякуємо за розуміння та співпрацю.
Відповідь:
Доброго дня шановний потенційний учаснику. Дякуємо Вам за звернення.
В пункті 22, частини 1, Додатку 3 до тендерної документації замовником встановлено вимогу щодо мінімального розміру нарізного вставного містка, а саме 500мм., що обумовлено розміром технологічного обладнання (шафи), для монтажу релейного вузла, а не характеристиками виробу конкретного виробника Phoenix Contact. Зменшення розмірів вставного містка тягне за собою збільшення витрат на матеріали для монтажу, (що не передбачено даною закупівлею) та збільшення обсягу робіт. Процес з’єднання та обрізки з метою проведення розміру містка у відповідність з розміром шафи призведе до відтермінування виконання робіт, а також може унеможливити встановленню необхідної замовнику кількості клем відповідно до позиції 6 виходячи з загальної кількості метражу нарізного містка , так як кількість товару замовленого до закупівлі у вищезазначеному пункті №22становить 38 шт. з розрахунку довжини не менше 500мм.
Замовник не обмежує учасників в поданні пропозиції по пункті на який Ви звертаєте увагу зі значенням більше ніж 500мм.
Запрошуємо до участі.
Дата відповіді:
18.04.2026 17:19
Відповідь надана
щодо п18 Трубка термозбіжна з клеєм
Номер:
24f0299200684862ac585b6c61431df7
Дата опублікування:
14.04.2026 16:51
Опис:
В технічних вимогах вказано "Внутрішній діаметр до усадки, мм від 40 до 45". Внутрішній діаметр після усадки, мм 13. На ринку України немає такої комбінації. Є 39-13 або 43-12,7. Тому прохання зазначити вимогу як "Внутрішній діаметр після усадки, мм не більше ніж 13мм". Тому що такий діаметр після усадки 12,7мм дозволяє обтискати продукт меньшого діаметру ніж 13мм. Це даже краще.
Відповідь:
Добрий день.
Повідомляємо, що в найближчій час у тендерну документацію будуть внесені зміни, які на думку замовника є необхідними, з відповідним продовженням строку на подання тендерних пропозицій.
Дата відповіді:
16.04.2026 12:47
Відповідь надана
Технічні характеристики
Номер:
f82850e1d92340af91c10451381cb184
Дата опублікування:
14.04.2026 16:37
Опис:
Шановний Замовнику!
Маємо питання щодо однієї з характеристик позиції №8
Релейний модуль RIF-2-RPT-LV-230AC / 4X21, Push-in 2903304 Phoenix Contact
Відповідно до даних виробника продукції ТМ Phoenix Contact, Розмір перерізу жил для з’єднання, мм² складає від 0,14 до 1,5 мм².
Просимо Вас внести зміни до додатку 3 тендерної документації
Відповідь:
Добрий день.
Повідомляємо, що в найближчий час у тендерну документацію будуть внесені зміни, які на думку замовника є необхідними, з відповідним продовженням строку на подання тендерних пропозицій.
Дата відповіді:
16.04.2026 12:47