• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Ц_26Т-332_31220000-4 Елементи електричних схем (Елементи електричних схем)

Завершена

1 774 299.96 UAH з ПДВ
Номер: 365191e2bfec4cf88682ea91c5c5b161
Внутрішній номер закупівлі: 28835827
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-04-06-009445-a   
Замовник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Контактна особа: Алла Ковадло +380532515393 alla.kovadlo@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 774 299.96 UAH з ПДВ
Період уточнення: 06.04.2026 15:12 - 18.04.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 06.04.2026 15:12 - 21.04.2026 12:00
Аукціон: з 22.04.2026 13:37
Період кваліфікації: 21.04.2026 12:00 - 27.04.2026 09:03
Період завантаження договору: 03.05.2026 00:00 - 13.05.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 774 299.96 31220000-4 Елементи електричних схем (Елементи електричних схем)