-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 09120000-6 газове паливо (Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2018-12-11-001244-a
ДК 021:2015 09120000-6 газове паливо (Природний газ) 112361 куб.м в т.ч по об’єктам : Амбулаторії: с.Великий Дальник, с.Усатове, с.Дачне, с.Августовка, с.Латівка, с.Маринівка, с.Мирне, с.Х.Балка, с.Градениці, с.Нерубайське, с.В.Балка, с.Яськи; Фапи: с.Протопопівка, с.Н.Еметівка.
Завершена
1 638 216.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 16 382.16 UAH
мін. крок: 1% або 16 382.16 UAH
Період уточнення:
11.12.2018 14:26 - 16.12.2018 16:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим