-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 09120000-6 газове паливо (Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2018-12-11-001244-a
ДК 021:2015 09120000-6 газове паливо (Природний газ) 112361 куб.м в т.ч по об’єктам : Амбулаторії: с.Великий Дальник, с.Усатове, с.Дачне, с.Августовка, с.Латівка, с.Маринівка, с.Мирне, с.Х.Балка, с.Градениці, с.Нерубайське, с.В.Балка, с.Яськи; Фапи: с.Протопопівка, с.Н.Еметівка.
Завершена
1 638 216.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 16 382.16 UAH
мін. крок: 1% або 16 382.16 UAH
Номер:
9f94883a45394345945fba394c85ac11
Внутрішній номер закупівлі:
2881335
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-11-001244-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО БІЛЯЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ "БІЛЯЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38617509
-
Адреса:
67600, Україна, Одеська обл., Біляївка, ВУЛИЦЯ МОСКОВСЬКА, будинок 30-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Підмазко Інна +380485222759 centerbel111@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 638 216.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
16 382.16 UAH
Період уточнення:
11.12.2018 14:26 - 16.12.2018 16:00
Період прийому пропозицій:
11.12.2018 14:26 - 26.12.2018 16:00
Аукціон:
27.12.2018 11:11 - 27.12.2018 11:32
Період кваліфікації:
27.12.2018 11:32 - 04.01.2019 10:06
Період завантаження договору:
27.12.2018 11:32 - 16.01.2019 11:32
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 09120000-6 газове паливо (Природний газ)
Кількість
112361 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП"
Оскарження: 27.12.2018 11:32 - 15.01.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39869593
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП" +380675742974 ukrtransservis.grup@gmail.com
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21, офіс 1002
Оскарження: 27.12.2018 11:32 - 15.01.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 152 823.86 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 033 721.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.01.2019 10:06
Документи
53
Скарги
0
ТОВ "ОДЕСАГАЗ-ПОСТАЧАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39525257
-
Контактна особа:
Олександр Сергійович +380487053981 postavka_jur@odgaz.odessa.ua
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, місто Одеса, ВУЛИЦЯ ОДАРІЯ, будинок 1
Початкова пропозиція
1 061 811.46 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 061 811.46 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
45
Скарги
0
Контракти
Номер:
ec5953d3947c4928a642865efee59fae
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-11-001244-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39869593
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП" +380675742974 ukrtransservis.grup@gmail.com
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21, офіс 1002
Номер договору:
19-332
Сума договору:
1 016 257.93 UAH з ПДВ
Сума договору:
846 881.61 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.02.2019 00:00 - 31.03.2020 00:00
Дата підписання:
22.01.2019 00:00
Статус:
Підписаний