-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги страхування водіїв від нещасних випадків на транспорті - 66510000-8 Страхові послуги за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2026-03-27-009697-a
Завершена
295 026.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.03.2026 15:18 - 05.04.2026 00:00
Відповідь надана
щодо оплати страхової премії при оформлення договорів страхування ОСЦПВ
Номер:
476ffd0e650b4045a179fbb612dea4cd
Дата опублікування:
30.03.2026 13:23
Опис:
Шановний замовник, звертаємо вашу увагу на роз’яснення НБУ щодо оплати страхової премії при оформлення договорів страхування ОСЦПВ :
- ч. 3 статті 11, п.п. 4.3, 4.4 пункту 4 розділу VI Закону № 3720 , встановлено:
-страхова премія сплачується в повному обсязі до або під час укладання договору обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності.
Здійснення обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, у тому числі за результатами проведеної процедури закупівлі, має відповідати Закону № 3720.
Просимо Вас внести зміни до тендерної документації згідно Закону № 3720, а саме:
Передбачити умовами тендерної документації передоплату або оплату в день оформлення договорів страхування ОСЦПВ.
Відповідь:
Шановний потенційний учасник, дякую за звернення але мабуть ви трішки сплутали закупівлі.
Дата відповіді:
01.04.2026 08:31
Відповідь надана
Щодо невідповідності умов договору відповідно до законодавства
Номер:
abdd9e7005054d9dab32cda9d8de5221
Дата опублікування:
30.03.2026 10:56
Опис:
Шановний Замовник! Проєкт Договору не відповідає Закону України "Про страхування" та Наказу 671 від 22.07.2024" Про затвердження Порядку та умов страхування на автомобільному та міському електричному транспорті" який суворо регламентує умови страхування.
Відповідь:
Шановний потенційний учасник, дякую за звернення, найближчим часом будуть внесені зміни.
Дата відповіді:
01.04.2026 08:27