-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги страхування водіїв від нещасних випадків на транспорті - 66510000-8 Страхові послуги за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Оголошено тендер
295 026.00
UAH
Номер:
a4293054d5364510924e695e1a751182
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-27-011723-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБ'ЄДНАНЕ АВТОГОСПОДАРСТВО ЗАКЛАДІВ ТА УСТАНОВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22548359
-
Адреса:
36039, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Коцюбинського, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБ'ЄДНАНЕ АВТОГОСПОДАРСТВО ЗАКЛАДІВ ТА УСТАНОВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22548359
-
Адреса:
36039, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Коцюбинського, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
295 026.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги страхування водіїв від нещасних випадків на транспорті - 66510000-8 Страхові послуги за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послуги
Дата опублікування:
27.03.2026 15:09
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума295 026.00 UAH