-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційного укриття) для середньої загальноосвітньої школи №41 на земельній ділянці за кадастровим номером: 4610166300:01:001:0068 у с. Брюховичі, Львівського району, Львівської області (ДК 021:2015: 45210000-2 – Будівництво будівель).
Тендер Prozorro UA-2026-03-24-014157-a
Обсяг робіт визначено у Додатку 2 «Технічне завдання» до тендерної документації.Оцінка тендерних пропозицій здійснюється на основі критерію «Ціна». Питома вага – 100 %.
Торги відмінено
54 790 406.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.03.2026 19:13 - 05.04.2026 00:00
Відповідь надана
Уточнення щодо ТД
Номер:
00b7154914284cdbad8451d6b8eecd43
Дата опублікування:
03.04.2026 15:54
Опис:
Шановний Замовнику! У технічному завданні передбачено устаткування (меблі).
Разом з тим, роботи з монтажу даного устаткування в кошторисі не враховані.
Прошу надати інформацію, чи повинні бути включені монтажні роботи по встановленню такого устаткування в вартість устаткування?
Відповідь:
Шановний учаснику!
Відповідно до технічного завдання (Додаток 2 до тендерної документації), закупівля меблів передбачена без виконання монтажних робіт. Відповідно, вартість монтажу до складу предмета закупівлі не включається.
Дата відповіді:
06.04.2026 16:38
Відповідь надана
Уточнення щодо ТД
Номер:
de0fe1f9cd844cb69bbff71d6ea333ae
Дата опублікування:
03.04.2026 15:50
Опис:
Шановний Замовнику! Під час опрацювання Технічного завдання виявлено невідповідність одиниць виміру для позиції 366 «Провідник заземлюючий відкрито по будівельних основах зі штабової сталі перерізом 100 мм2» шт 15 в метрах". У Технічному завданні вказано одиницю виміру "шт", проте згідно з чинними кошторисними нормами України, для даного виду робіт передбачена одиниця виміру "м" (метри). Просимо надати роз’яснення щодо застосування одиниці виміру та коректності об’ємів у даному випадку та підтвердити, чи вона відповідає вимогам нормативної бази?
Відповідь:
Шановний учаснику!
Дякуємо за уважне опрацювання тендерної документації та надане зауваження.
Повідомляємо, що Замовником 03.04.2026 року внесено відповідні зміни до тендерної документації. Зокрема, у пункті 366 таблиці Додатку 2 «Технічне завдання (Технічна специфікація)» у найменуванні робіт і витрат «Провідник заземлюючий відкрито по будівельних основах зі штабової сталі перерізом 100 мм²» у графі «Одиниця виміру» значення «шт.» замінено на «м».
Таким чином, одиниця виміру приведена у відповідність до чинних кошторисних норм України.
Дата відповіді:
06.04.2026 17:18
Відповідь надана
Уточнення щодо ТД
Номер:
3ab7090c763646b58eb70135541f61e7
Дата опублікування:
03.04.2026 15:18
Опис:
Шановний Замовнику!
У тендерній документації зазначено вимогу щодо надання Договірної ціни. Згідно з Настановою з визначення вартості будівництва, договірна ціна є кошторисом, який визначає вартість робіт і підтверджується відповідними розрахунками. Просимо роз’яснити: чи повинен учасник надати у складі пропозиції повний комплект кошторисної документації (локальні кошториси, відомість ресурсів, розрахунки ПВВ), чи замовник вимагає лише Договірну ціну?
Відповідь:
Шановний учаснику!
Відповідно до підпункту 4.1 пункту 4 Додатку 1 до тендерної документації, Учасник у складі тендерної пропозиції повинен надати підписане технічне завдання (специфікацію) на закупівлю робіт за формою, наведеною у Додатку 2 до тендерної документації, або довідку у довільній формі про повну згоду на виконання робіт, визначених у Додатку 2.
Водночас повідомляємо, що тендерною документацією не передбачено подання у складі пропозиції повного комплекту кошторисної документації (локальні кошториси, відомості ресурсів, розрахунки тощо).
Разом з тим, договірна ціна є твердою та визначається по об’єкту в цілому, з урахуванням усіх видів робіт, їх обсягів та вимог, передбачених Технічним завданням (Додаток 2 до тендерної документації), які не підлягають зміні.
Дата відповіді:
06.04.2026 17:23