-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційного укриття) для середньої загальноосвітньої школи №41 на земельній ділянці за кадастровим номером: 4610166300:01:001:0068 у с. Брюховичі, Львівського району, Львівської області (ДК 021:2015: 45210000-2 – Будівництво будівель).
Оголошено тендер
54 790 406.00
UAH
Номер:
c50004e8ee5f42c6b17675af273d829d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-03-24-013570-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освітньої інфраструктури департаменту освіти та культури Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144743
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, площа Ринок, будинок 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління освітньої інфраструктури департаменту освіти та культури Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144743
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, площа Ринок, будинок 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
54 790 406.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційного укриття) для середньої загальноосвітньої школи №41 на земельній ділянці за кадастровим номером: 4610166300:01:001:0068 у с. Брюховичі, Львівського району, Львівської області (ДК 021:2015: 45210000-2 – Будівництво будівель).
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівель
КЕКВ:
3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування:
24.03.2026 15:14
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля здійснюється з метою забезпечення безпечних умов перебування учнів, педагогічних працівників та персоналу закладу освіти відповідно до вимог Кодекс цивільного захисту України, державних будівельних норм та інших нормативно-правових актів у сфері цивільного захисту. Реалізація проєкту зумовлена необхідністю створення належного укриття для організації безперервного освітнього процесу в умовах воєнного стану та підвищених ризиків надзвичайних ситуацій, а також відсутністю приміщень вимогам щодо захисту населення від небезпечних факторів ураження. Будівництво протирадіаційного укриття дозволить гарантувати дотримання законодавчих вимог, підвищити рівень безпеки учасників освітнього процесу та забезпечити стабільне функціонування закладу освіти.
-
Дата публікації:
24.03.2026 15:14
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Нове будівництво захисної споруди цивільного захисту (протирадіаційного укриття) для середньої загальноосвітньої школи №41 на земельній ділянці за кадастровим номером: 4610166300:01:001:0068 у с. Брюховичі, Львівського району, Львівської області (ДК 021:2015: 45210000-2 – Будівництво будівель).
Кількість
1 робота
Період постачання
до 06.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1300 - Підготовка та реалізація публічних інвестиційних проектів / програм публічних інвестицій за рахунок коштів місцевого бюджету в галузі освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛьвів
Сума54 790 406.00 UAH