-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дорожні знаки
Тендер Prozorro UA-2026-03-23-008948-a
Відсутні
Завершена
74 425.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.03.2026 14:34 - 28.03.2026 00:00
Відповідь надана
Підпис пропозиції
Номер:
b853ec53cceb4479805af4c3d8f91eac
Дата опублікування:
24.03.2026 11:55
Опис:
Питання щодо підпису пропозиції кваліфікаційним ключем пропозиці. Можно використовувати підпис УЕП (удосконаленим електронним ключем) замість КЕП?
Відповідь:
Відповідно до Розділу 3. тендерної документації «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» визначено, що тендерна пропозиція учасника повинна бути підписана кваліфікованим електронним підписом (КЕП).
Дата відповіді:
24.03.2026 14:08
Відповідь надана
клас плівки
Номер:
39f1ed1ec9894c2a894bfd81077a5833
Дата опублікування:
24.03.2026 11:52
Опис:
Шановний замовник. В технічних вимогах не вказано який клас плівки для знаків дорожніх
Відповідь:
Плівка 1 Б призматична, гарантійний термін – 7 років.
В тендерну документацію внесемо зміни.
Дата відповіді:
24.03.2026 14:03
Відповідь надана
розміри розмітки 2.3.1
Номер:
c02fb937ee93494a8c1f39bb275c83cb
Дата опублікування:
24.03.2026 10:59
Опис:
Шановний замовник, звертаємо Вшу увагу, що згідно ДСТУ 2587-2021 «Вертикальна дорожня розмітка» 2.3.1. повина мати розмір 300х700мм. Прошу внести зміни в технічні вимоги
Відповідь:
Відповідні зміни будуть внесені
Дата відповіді:
24.03.2026 14:04