• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Дорожні знаки

Відсутні

Завершена

74 425.00 UAH з ПДВ
Номер: abb7e627c66f4e4381981d4d9c10e521
Внутрішній номер закупівлі: 28693310
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-03-23-008948-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦЕКО" ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Олександр Нікітюк +380972220362 nik0972220362@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 74 425.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.03.2026 14:34 - 28.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 23.03.2026 14:34 - 31.03.2026 12:00
Аукціон: 01.04.2026 14:58 - 01.04.2026 15:27
Період кваліфікації: 01.04.2026 15:27 - 02.04.2026 10:18
Період завантаження договору: 08.04.2026 00:00 - 18.04.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴74 425.00 Дорожні знаки