-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 72260000-5 Послуги, пов'язані з програмним забезпеченням (Послуги щодо надання ліцензій на право річного користування AutoCAD LТ Commercial Single-user Annual Subscription Renewal (057І1-006845-L846), 5 ліцензій)
Тендер Prozorro UA-2026-03-20-005328-a
Послуги щодо надання ліцензій на право річного користування AutoCAD LТ Commercial Single-user Annual Subscription Renewal (057І1-006845-L846), 5 ліцензій
Завершена
134 015.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.03.2026 11:42 - 27.03.2026 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим