-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 72260000-5 Послуги, пов'язані з програмним забезпеченням (Послуги щодо надання ліцензій на право річного користування AutoCAD LТ Commercial Single-user Annual Subscription Renewal (057І1-006845-L846), 5 ліцензій)
Тендер Prozorro UA-2026-03-20-005328-a
Послуги щодо надання ліцензій на право річного користування AutoCAD LТ Commercial Single-user Annual Subscription Renewal (057І1-006845-L846), 5 ліцензій
Завершена
134 015.00
UAH з ПДВ
Номер:
952fb9a5fa1e488f849af0811271b364
Внутрішній номер закупівлі:
28674207
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-20-005328-a
Замовник:
Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС»
×
-
Код ЄДРПОУ:
14310862
-
Адреса:
07100, Україна, Київська область, Славутич, Вишгородський район, вулиця Збройних Сил України, будинок 7/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Барташ Анастасія Віталіївна 380459344199 a.bartash@chnpp.gov.ua http://www.chnpp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
134 015.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.03.2026 11:42 - 27.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.03.2026 11:42 - 30.03.2026 09:00
Аукціон:
з 31.03.2026 12:43
Період кваліфікації:
30.03.2026 09:00 - 02.04.2026 15:22
Період завантаження договору:
08.04.2026 00:00 - 18.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴134 015.00 Послуги щодо надання ліцензій на право річного користування AutoCAD LТ Commercial Single-user Annual Subscription Renewal (057І1-006845-L846), 5 ліцензій