-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
КОНДИЦІОНЕРИ
Тендер Prozorro UA-2026-03-17-006960-a
Торги відмінено
964 710.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.03.2026 12:44 - 22.03.2026 00:00
Без відповіді
техничні параметри
Номер:
67ffba058d5a410e821ff1d39adbc0f7
Дата опублікування:
18.03.2026 11:37
Опис:
просимо вас знизити температурний режім праці на охолодження с +53 до +50. тим самим цє розширити можливість участі потенційних постачальників. для данного региона цє не є вирішвльним показником. так як в більшості випадках цє диапозо +50
Без відповіді
Строк постачання
Номер:
4e98ad17b48c4eaa834cc23c91f4c43e
Дата опублікування:
17.03.2026 17:59
Опис:
Шановний Замовник. Просимо збільшити "Строк постачання товару здійснюється протягом 1 (одного) робочого дня з моменту надання Замовником заявки" до 10 (десяти) діб для недискримінації немісцевих учасників. Дякуємо.
Без відповіді
Тех. характеристики
Номер:
940a16d408df4a829ba10b64451ec9e6
Дата опублікування:
17.03.2026 17:34
Опис:
Шановний замовник!
Прошу додати вираз " Не меньше " " Не більше " до ВСІХ параметрів .
Є параметри які вказано чітко без похибки,що призвиде до подачи скарги до АМКУ !
Дякую за співпрацю!
Без відповіді
технични характеристики
Номер:
6fa9da6ac4f949608e2a983df5bcafb8
Дата опублікування:
17.03.2026 13:40
Опис:
Шановний замовник просим вас виправити технични характеристики кондиціонерів Bergen - BEI09MOS/ BEO09MOS на правдиві відповідно відкритих джеоел Холодовиробництво не менше кВт 2,843 на 2.6 квт Тепловиробництво не менше кВт 2,960 на 2.8квт. Кондиціонер інверторного типу Bergen – BEI12MOS/ BEO12MOS Холодовиробництво не менше кВт 3,605 на 3.5 квт Тепловиробництво не менше кВт 3,708 на 3.7квт. Кондиціонер інверторного типу Bergen – BEI24MOS Холодовиробництво не менше кВт 7,034 на 7.00квт Тепловиробництво не менше кВт 7,327 на 7.2квт. єто показники з відкритих істочників. якщо наша вимога буде відхілена. маємо право подати скаргу в АМКУ відповідно чинного законодавства. Дякую