-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
КОНДИЦІОНЕРИ
Тендер Prozorro UA-2026-03-17-006960-a
Торги відмінено
964 710.00
UAH з ПДВ
Номер:
c0104a5275794d85bceb24dda666d77f
Внутрішній номер закупівлі:
28628663
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-17-006960-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006716
-
Адреса:
69600, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, ОРІХІВСЬКЕ ШОСЕ, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юрій Пророчук +380617698131 zokltend1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
964 710.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.03.2026 12:44 - 22.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.03.2026 12:44 - 25.03.2026 00:00
Аукціон:
з 25.03.2026 12:31
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
f1950a9dfe1d4c92a65fe56e7a4478ed
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Підставою для прийняття рішення є помилково невірно обрані технічні параметри товару до потреб Замовника
Період оскарження:
20.03.2026 10:35 - 31.03.2026 00:00
Дата опублікування:
20.03.2026 10:35
Дата виконання:
31.03.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴964 710.00 КОНДИЦІОНЕРИ