-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Чоботи для захисту від низьких температур із захисними підносками та черевики шкіряні із захисними підносками
Тендер Prozorro UA-2026-03-16-011790-a
Завершена
591 525.00
UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.03.2026 15:59 - 31.03.2026 00:00
Відповідь надана
Перелік документів та/або інформації, які подаються учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції
Номер:
0931cba8862b4c6898b39038ac548d5b
Дата опублікування:
16.03.2026 17:37
Опис:
Шановний Замовнику ! В Додатку 2 п. 3.3.1 вимагається надати декларацію про відповідність товару вимогам Технічного регламенту ЗІЗ №771, яка зареєстрована або взята на облік в органі з оцінки відповідності з вказанням конкретної марки, та/або моделі, та / або артикулу Товару та зазначеним номером протоколу випробування, що планується до поставки. Відповідно до п. 39 Технічного регламенту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.1991 № 771, декларація про відповідність має визначену структуру встановлену Додатком ІХ до цього Технічного регламенту, де не передбачено посилання на протоколи випробування. Згідно Додатку V (Модуль В) Технічного регламенту, сертифікаційний орган проводить Експертизу типового зразка, після чого видає Сертифікат про експертизу зразка, що потім зазначається в декларації про відповідність. Просимо внести зміни до тендерної документації та виключити вимогу про зазначення номеру протоколу випробування, що планується до поставки в декларації про відповідність.
Крім того в Додатку 2 п.3.3.3 вимагається надати сертифікат про експертизу зразка на товар з вказанням марки, та/або моделі, та/ або артикулу Товару, що планується до поставки; АБО паспорт якості; АБО висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи на запропонований товар, який має містити достатню інформацію, що дає змогу ідентифікувати товар (артикул або модель); АБО протокол випробувань (вимірювань) із акредитованої Національним агентством з акредитації України лабораторії на основну тканину із зазначенням характеристик, що підтверджують показники тканини зазначені в Таблиці 2 даної технічної специфікації.
Звертаємо вашу увагу, що вимога надати документи на основну тканину, із зазначенням характеристик, що підтверджують показники тканини, суперечать предмету даної закупівлі-Захисне взуття.Просимо внести відповідні зміни.
Відповідь:
Шановний Учасни ку! Нами опрацьовані Ваші зауваження, будуть внесені зміни
Дата відповіді:
20.03.2026 10:13