-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Чоботи для захисту від низьких температур із захисними підносками та черевики шкіряні із захисними підносками
Тендер Prozorro UA-2026-03-16-011790-a
Завершена
591 525.00
UAH без ПДВ
Номер:
fb2c097d07d348a98e610c48ecb7c09c
Внутрішній номер закупівлі:
28618626
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-16-011790-a
Замовник:
ФІЛІЯ "СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45483786
-
Адреса:
36007, Україна, Полтавська область, Полтава, вул. Гулака- Артемовського,22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сирота Іван Леонідович 380753353710 ivan.syrota@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
18830000-6 Захисне взуттяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
591 525.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
16.03.2026 15:59 - 31.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
16.03.2026 15:59 - 03.04.2026 00:00
Аукціон:
03.04.2026 11:37 - 03.04.2026 12:00
Період кваліфікації:
03.04.2026 12:00 - 09.04.2026 14:34
Період завантаження договору:
15.04.2026 00:00 - 25.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴591 525.00 Чоботи для захисту від низьких температур із захисними підносками та черевики шкіряні із захисними підносками