• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Комплект обладнання системи охоронної сигналізації та відеоспостереження

Завершена

1 931 274.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.03.2026 10:18 - 15.03.2026 00:00
Відповідь надана

Невідповідність в технічній специфікації

Номер: 87dc38c3356144da925fe3065631deed
Дата опублікування: 12.03.2026 10:26
Опис: Шановний Замовнику! Відповідно до статті 23 Закону України «Про публічні закупівлі» та з метою підготовки якісної та конкурентної тендерної пропозиції просимо надати роз’яснення щодо наступного пункту технічної специфікації (Додаток 3 до тендерної документації): Пункт 3.5 — Бездротова тривожна кнопка (необхідна кількість — 1 шт.): У технічному описі зазначено: Дальність зв'язку з централлю / приймачем — не менше 1300 м (відкритий простір) Живлення — не гірше 1* CR2032 Ступінь захисту — не гірше IP50 та IK04 Робоча температура — не гірше від -10°C до +40°C Розміри — не більше 65 х 37 х 10 мм У комплекті із кріпленням для фіксації кнопки на поверхні Зазначені габаритні розміри (65 × 37 × 10 мм) та тип живлення (1 × CR2032) характерні для портативних бездротових тривожних брелків (keyfob/panic button), які призначені для носіння на ключі, в кишені чи на одязі (наприклад, аналогічні моделям Ajax Button, DoubleButton, Kerui, Carcam PB-01 тощо). Такі пристрої за своєю конструкцією не передбачають стаціонарного кріплення на поверхні (стіні, дверях тощо), оскільки вони мають компактний плоский корпус без отворів чи спеціальних елементів для фіксації. Водночас у специфікації прямо вказано вимогу про комплектацію кріпленням для фіксації кнопки на поверхні, що суперечить типовим характеристикам пристроїв з такими розмірами та елементом живлення. У аналогічних пунктах специфікації (наприклад, 1.3 та 11.4) ця вимога відсутня, що додатково підтверджує можливу технічну неузгодженість саме в пункті 3.5. Просимо надати роз’яснення чи дійсно Замовник має на увазі стаціонарну настінну тривожну кнопку з можливістю фіксації на поверхні (тоді, ймовірно, йдеться про помилку в розмірах та/або типі живлення)? Будемо вдячні за оперативну відповідь
Відповідь: Шановний учаснику! Вимоги до габаритних розмірів та конструктивного виконання кріплення не нормуються. Кріплення повинно забезпечувати надійну механічну фіксацію запропонованої бездротової тривожної кнопки на горизонтальних або вертикальних поверхнях, формуючи визначене місце її зберігання та забезпечуючи швидкий і безперешкодний доступ оператора до пристрою під час використання.
Дата відповіді: 13.03.2026 12:14