-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплект обладнання системи охоронної сигналізації та відеоспостереження
Тендер Prozorro UA-2026-03-10-002550-a
Завершена
1 931 274.00
UAH з ПДВ
Номер:
b04645a7a5804b2dab07918048bc4991
Внутрішній номер закупівлі:
28548965
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-10-002550-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Приходько Ірина Сергіївна 380442076757 prykhodko.is@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 931 274.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.03.2026 10:18 - 15.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.03.2026 10:18 - 18.03.2026 10:00
Аукціон:
з 19.03.2026 12:05
Період кваліфікації:
18.03.2026 10:00 - 25.03.2026 12:36
Період завантаження договору:
31.03.2026 00:00 - 10.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 931 274.00 Комплект обладнання системи охоронної сигналізації та відеоспостереження