-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Технічний нагляд за виконанням робіт на об'єкті: «Капітальний ремонт терапевтичного відділу (літ. Г) у громадському будинку з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами Долинської багатопрофільної лікарні по вул. Грицей Оксани, 15 у м. Долина Калуського району Івано-Франківської області» в рамках реалізації проекту “Долина та Бая Спріє сприяють зміцненню здоров'я мешканців” (ID проекту - ROUA00063, акронім - U4Health)
Тендер Prozorro UA-2026-02-25-006810-a
Закупівля проводиться для реалізації проекту ID проекту - ROUA00063, акронім - U4Health Назва: “Долина та Бая Спріє сприяють зміцненню здоров'я мешканців” в рамках Програми Interreg (Interreg VI-A) NEXT Румунія-Україна, що співфінансується Європейським Союзом через Міністерство розвитку, громадських робіт і державного управління Румунії, на виконання програми розвитку міжнародного співробітництва та проектної діяльності на 2026-2028 роки, затверджену рішенням міської ради від 11.07.2025 № 4214-58/2025 (зі змінами).
Завершена
722 547.00
UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.02.2026 13:24 - 10.03.2026 00:00
Відповідь надана
кваліфікація
Номер:
7a45306b45e64027b325f6603d58a5eb
Дата опублікування:
01.03.2026 07:43
Опис:
Шановний Замовнику! Відповідно до вимог ТД, учасник для підтвердження інформації наведеної у довідці про наявність в учасника працівників відповідної кваліфікації, учасник має надати: «накази про призначення працівників або скан-копії трудової книжки або Рішення/Протоколи зборів учасників (Засновників) тощо». Якщо працівники будуть залучені до робіт на підставі ЦПУ, чи достатньо буде надати сканкопії ЦПУ?
Відповідь:
Шановний Учаснику!
Якщо працівники будуть залучені до робіт на підставі ЦПУ, достатньо буде надати сканкопії ЦПУ.
Дякуємо за звернення.
Дата відповіді:
04.03.2026 09:36