-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічний нагляд за виконанням робіт на об'єкті: «Капітальний ремонт терапевтичного відділу (літ. Г) у громадському будинку з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами Долинської багатопрофільної лікарні по вул. Грицей Оксани, 15 у м. Долина Калуського району Івано-Франківської області» в рамках реалізації проекту “Долина та Бая Спріє сприяють зміцненню здоров'я мешканців” (ID проекту - ROUA00063, акронім - U4Health)
Оголошено тендер
722 547.00
UAH
Номер:
c1c6b4ef832f47159768818d13664275
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-02-25-006271-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Долинська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04054317
-
Адреса:
77500, Україна, Івано-Франківська область, м. Долина, просп. Незалежності, 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Долинська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04054317
-
Адреса:
77500, Україна, Івано-Франківська область, м. Долина, просп. Незалежності, 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
722 547.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Технічний нагляд за виконанням робіт на об'єкті: «Капітальний ремонт терапевтичного відділу (літ. Г) у громадському будинку з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами Долинської багатопрофільної лікарні по вул. Грицей Оксани, 15 у м. Долина Калуського району Івано-Франківської області» в рамках реалізації проекту “Долина та Бая Спріє сприяють зміцненню здоров'я мешканців” (ID проекту - ROUA00063, акронім - U4Health)
Примітки:
Закупівля проводиться для реалізації проекту
ID проекту - ROUA00063, акронім - U4Health
Назва: “Долина та Бая Спріє сприяють зміцненню здоров'я мешканців” в рамках Програми Interreg (Interreg VI-A) NEXT Румунія-Україна, що співфінансується Європейським Союзом через Міністерство розвитку, громадських робіт і державного управління Румунії, на виконання програми розвитку міжнародного співробітництва та проектної діяльності на 2026-2028 роки, затверджену рішенням міської ради від 11.07.2025 № 4214-58/2025 (зі змінами).
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
25.02.2026 11:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписФінансується коштом Європейського Союзу (Грант) та місцевого бюджету (співфінансування), проект “Долина та Бая Спріє сприяють зміцненню здоров'я мешканців”, ID проекту - ROUA00063, акронім - U4Health
Сума722 547.00 UAH