-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Державна повірка засобів вимірювальної техніки
Тендер Prozorro UA-2026-02-25-002248-a
Завершена
1 046 480.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.02.2026 10:21 - 02.03.2026 00:00
Відповідь надана
Звернення
Номер:
ee8eb376cb6d40cbb89684e7b3bedcd4
Дата опублікування:
27.02.2026 15:00
Опис:
Шановний Замовнику !
Просимо внести зміни до Тендерної документації (далі - ТД), а саме:
1. Інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі та технічна специфікація до предмета закупівлі, яка наведена в Додатку 1 до ТД опублікувати, як окремий додаток до ТД у відповідності до вимог наказу Мінекономіки від 06.12.2024 № 27593 «Про затвердження примірної тендерної документації»;
2. В пункті 5 Інформації про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі та технічна специфікація до предмета закупівлі зазначено, що надання послуги буде відбуватися за затвердженим графіком зупинок та ремонтів обладнання, в стислі строки (не більше 3-х робочих днів по кожному окремому об’єкту), після попередньої заявки замовника.
Просимо опублікувати затверджений графік зупинок та ремонтів обладнання для можливості визначення додаткових витрат.
Також, термін «(не більше 3-х робочих днів по кожному окремому об’єкту)» замінити на «(не більше 5-ти робочих днів по кожному окремому об’єкту)» згідно Порядку проведення повірки законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації, та оформлення її результатів, затвердженого наказом Мінекономіки від 08.02.2016 № 193.
3 Уточнити згідно якої форми надавати довідку про наявність в учасника досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів).
Відповідь:
1. Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі та технічна специфікація до предмета закупівлі, яка наведена в Додатку 1 до ТД опублікована у відповідності вимог наказу Мінекономіки від 06.12.2024 № 27593 «Про затвердження примірної тендерної документації», а саме усі вимоги до Учасника процедури зазначені в одному додатку.
2. В зв’язку з тим що триває опалювальний сезон 2025-2026 року , Замовник не може надати графік зупинок і ремонтів об’єктів. Тому що він знаходиться у стадії формування. Після затвердження такого графіку , він буде наданий виконавцю.
3. Враховуючи досвід попередніх років та короткий термін проведення регламентних робіт об’єктів в цілому, користуючись наказом Мінекономіки від 08.02.2016 № 193, в якому термін проведення, обмежений двома тижнями, технічні служби підприємства вважають термін для повірки обладнання у три дні є достатнім.
Дата відповіді:
02.03.2026 09:02