-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Державна повірка засобів вимірювальної техніки
Тендер Prozorro UA-2026-02-25-002248-a
Завершена
1 046 480.00
UAH з ПДВ
Номер:
b0646f650f3e43f9a1334b6c2330b552
Внутрішній номер закупівлі:
28419404
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-25-002248-a
Замовник:
МКП "Хмельницьктеплокомуненерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03356571
-
Адреса:
29009, Україна, Хмельницька область, м. Хмельницький,, вул. Чорнобрового Миколи професора, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Жанна Зотівна Пятакова +380673130533 urist@teplo.km.ua http://www.teplo.km.ua//
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 046 480.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.02.2026 10:21 - 02.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.02.2026 10:21 - 05.03.2026 00:00
Аукціон:
05.03.2026 14:51 - 05.03.2026 15:14
Період кваліфікації:
05.03.2026 15:14 - 12.03.2026 14:08
Період завантаження договору:
18.03.2026 00:00 - 28.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 046 480.00 Державна повірка засобів вимірювальної техніки (71632000-7 Послуги з технічних випробувань)