• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери (Напівпричіп бортовий)

Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції, – українська. Документи, які не готуються учасником та представлені в складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Критерій оцінки – ціна 100%. Строк поставки товарів (надання послуг, виконання робіт) залежить від терміну поставки товару, який зазначений в проекті договору (Додаток 4 до тендерної документації), але не більше строку дії договору. Дата поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг, яка зазначена в Оголошенні про проведення закупівлі на веб-порталі Уповноваженого органу: - є орієнтовною та визначена розрахунковим методом; - несе інформативний характер та не має жодних юридичних наслідків Строк дії договору залежить від дати підписання договору та буде розрахований під час укладання договору.

Завершена

3 894 660.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 24.02.2026 10:41 - 07.03.2026 00:00
Відповідь надана

Відповідь на Відповідь Організатора: 03.03.2026 10:02

Номер: 2c46aea3b6814e11bf1d135a8f4c4807
Дата опублікування: 03.03.2026 10:40
Опис: Шановний Організатору, дякуємо за надану відповідь. Отже виходяче із вашої відповіді вам потрібний тільки сертифікат EN 12642 XL - Який гарантує просторову жорсткість кузова? Для того щоб завантажувати груз без необхідності використання систем та засобів кріплення вантажу як от ремені та ланцюги з дотриманням вимог жорсткості Систему кріплення ми можему не застосовувати до даного пункту, а тільки керуватися наявністю сертифікату EN 12642 XL? Томущо як ми описували вище він включає набагато більше протоколів та норм. По п.4 Дякуюмо за відповідь. Прошу надати тип підключення із боку вантажівки для того, щоб додати спіральний пневматичний кабель. (Постараемося пояснити на прикладі побутового холодьника - Внтажівка, та Розетки в стіні - Напівпричеп. Приклад: Майстер коли встанов розетку в стіну тепер у вас запитує: Як шнур живлення в холодьнику прикручується чи припаюється в середині холодильника, щоб вам до розетки дати запасний, бо у холодильника із заводу йде уже кабель який включається в розетку?) По п.5 Дякуємо за відповідь, а саме за розʼяснення, що таке КОНТЕЙНЕР. Але Ви не описали, що таке TIR і для чого він існує. Простими словами - це комплекс конструктивних рішень, які після завантаження товару та встановлення митних пломб унеможливлюють потрапляння будь чого чи кого в середину, із точки відправлення до точнки прибуття - без пошкодження митних пломб. Так Ви можете розміщувати контейнер із таким пломбуванням якщо він є транспортуємою тарою (але не вантажем, тому що тоді можна порушити інші міжнародні правило про перевезення вантажу в вантажі) та встановити ТІR табличками які складаються, або перекреслюються. Прошу вказати чи можна використувати даний тип - щоб посилатися на дані умови при виготовленні транспортного засобу? Дякуємо.
Відповідь: Добрий день! Вимога відповідності EN 12642 XL має бути підтверджена відповідним документом/сертифікатом; тип підключення із боку вантажівки - Різьба з'єднання M16x1,5; ТІR таблички які складаються, або перекреслюються - Замовник не встановлює вимог/обмежень за вказаним параметром;
Дата відповіді: 06.03.2026 11:09
Відповідь надана

Внесення змін до технічних характеристик (Додаток 2) - Відповідь на відповідь організатора від 27.02.2026

Номер: c765d2fb19d24f4e8fb790e7842e2391
Дата опублікування: 28.02.2026 20:32
Опис: Дякуємо за Вашу відповідь. По п.3. Прошу звернути увагу, що Ви самі в п.3 зазначили яких потрібно дотримуватися вимог для того щоб отримати сертифікат EN 12642 XL, а отже наше твердження НЕ ПІДПАДАЮТЬ ПІД ДАНУ СЕРТИФІКАЦІЮ ****** В ЦІЛОМУ***** тому що деякі транспртні засоби не мають повноцінного кузова і тому - не суперечить, а теза була сформульована із першоджерела, саме на Вашу вимогу СИСТЕМА КРІПЛЕННЯ - із International Road Transport Union (IRU) - яка розробила керівництво по безпечному кріпленню вантажу (керівництво-норми-ситеми-правила). Також хочемо звернути увагу, що Ми не писали про відсутність сертифікату EN 12642 XL - а лише звернули увагу про те що не всі елементи піддаються сертифікаці в цілому але лише елементи, які ви також перерахували - тому що працють в парі із EN 12195 - де прописані сили і методики та розрахункові навантаження. ОТЖЕ, виходячи із Вашої відповіді - Ви не зовсім розумієте, що Ви хочете отримати в вашому ТЗ. Ми Вас запитуємо про пункт: Система кріплення вантажу у відповідності з нормативами EN 12642 XL. - Додатково пояснюємо, що таке EN 12642 XL, Ви нам відповідаєте також, те саме що таке EN 12642 XL. - ЦЕ ПРО ПРОСТОРОВУ ЖОРСТКІСТЬ КУЗОВА!!! Повторюю запитання: Розʼясніть, що ви розумієте під - Система кріплення вантажу у відповідності з нормативами EN 12642 XL. Оскільки Система-Методологія-Керівництво кріплення вантанжу описано відповідно до International Road Transport Union (IRU) - в яку входить цілий ряд та стандартів: • ІSO 1496; • ISO 1161 – Контейнери ISO • EN 12195-1 – Розрахунок сил кріплення • EN 12195-2 – Притискні ремені із синтетичних волокон • EN 12195-3 – Притискні ланцюги • EN 12195-4 – Притискні троси • EN 12640 – Місця кріплення • EN 12641-1 - Тенти – Мінімальні вимоги до міцності/кріпильним деталям – Знімні кузови та комерційні транспортні засоби • EN 12641-2 – Тенти – Мінімальні вимоги до транспортних засобів з тентом – Знімні кузова та комерційні транспортні засоби !!!!!!! • EN 12642 – Міцність конструкції кузова транспортного засобу !!!!!!! • EN 283 – Вимоги до знімних випробувань кузовів • EN 284 – Вимоги до конструкції знімних кузовів • ISO 27955 – Кріплення вантажів у пасажирських автомобілях та багатоцільових транспортних засобах – Вимоги та методи випробування • ISO 27956 – Надійне кріплення вантажу в розбізних фургонах – Вимоги та методи випробування. Надіюся ви розберетеся в даному питанню та не будете трактивати цитати виробників транспортних засобів які керуються положеннями саме для Виробників, а не для Перевізників - які більш широко застосовують знання, системи та вимоги підчас перевезення вантажу. По п.4 - Надайте розяснення: марку та модель і комплектацію вантажівки - яка не має спіральних кабелів, а вони мають бути на напівпричепі - а також тип підʼєднання, вимоги щодо тиску в повітря та кількість ліній подачі повітря - ТАКЕ ВИКОНАННЯ НЕ Є СТАНДАРТОМ ДО КОНЮКТУРИ РИНКУ!!!!!!!!!!! По п.5 - Вимагаємо ЗМІНИТИ даний пункт або !!!!! ВІДМІНИТИ ЗАКУПІВЛЮ!!! - тому, що для участі в даній закупівлі - даний пункт змушує виробника транспорного засобу порушити умови Customs Convention on the International Transport of Goods under Cover of TIR Carnets (TIR Convention, 1975). - на 275 сторінці - Україна є учасником даної конвеції на 30 Листопада 2024 року і не відступала від даної конвенції на сьогодення. Всі інші пункти зрозумілі. Дякуємо за приділений час і надіємося, що наші цитати із міжнародних документів - допоможуть вам.
Відповідь: Замовник встановивши вимогу: Система кріплення вантажу у відповідності з нормативами EN 12642 XL має отримати гарантування, що кузов витримує певні зусилля без необхідності використання додаткових ременів при повному заповненні кузова. по п. 4. Кронштейн з спіральними шлангами для з’єднання пневматичної системи напівпричепа з автомобілем-тягачем на передньому борті, це наявність на передньому борті кронштейна з точками підключення призначеними для надійного з'єднання пневматичної гальмівної системи автомобіля з напівпричепом в комплекті з спіральними шлангами(шланги не мають бути на передньому борті, а повинні бути в комплекті з напівпричепом) по п. 5. Таблички TIR необхідні в разі завантаження на напівпричіп контейнер: термін "контейнер" означає предмет транспортного обладнання (клітка, знімна цистерна або подібний засіб): i) повністю або частково закритий для утворення ємності, призначеної для поміщення вантажів; ii) що має постійний характер і, відповідно, є достатньо міцним, щоб бути придатним для багаторазового використання; iii) спеціально сконструйований для полегшення перевезення вантажів одним або кількома видами транспорту без проміжного перевантаження; iv) сконструйоване таким чином, щоб полегшити його перевантаження, зокрема з одного виду транспорту на інший; v) сконструйоване таким чином, щоб його можна було легко завантажувати і розвантажувати, а також vi) з внутрішнім об'ємом не менше одного метра кубічного "знімні кузови" розглядаються як контейнери.
Дата відповіді: 03.03.2026 10:02
Відповідь надана

Додаток 1. Технічні вимоги

Номер: df8d38558b1642f394d91b45f5bf6ccd
Дата опублікування: 25.02.2026 10:14
Опис: Вітаємо. Наша компанія планує взяти участь в закупівлі. Ознайомившись з положеннями тендерної документації, а саме Додатком 1 «Технічні вимоги» за предметом закупівлі «Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери (Напівпричіп бортовий)», звертаємо Вашу увагу на вимогу: «Система кріплення вантажу у відповідності з нормативами EN 12642 XL». Повідомляємо, що стандарт EN 12642, зокрема клас XL, регламентує вимоги до міцності та несучої здатності надбудови транспортного засобу (кузова) в цілому, а не окремої «системи кріплення вантажу» як самостійного елемента. Вказаний стандарт застосовується переважно до фургонів та шторних напівпричепів із посиленою конструкцією і не є базовим або типовим для серійних бортових напівпричепів. Для бортових напівпричепів з бортами висотою 600 мм відповідність EN 12642 XL можлива виключно за умови спеціального конструктивного виконання та сертифікації всієї надбудови як єдиного виробу. Більшість серійних бортових напівпричепів, що експлуатуються на ринку України та ЄС, таким вимогам не відповідають, при цьому забезпечують належне та безпечне кріплення вантажів шляхом застосування стандартних засобів фіксації (ланцюгові та текстильні стяжні пристрої, точки кріплення тощо). З огляду на викладене, зазначена вимога у чинній редакції : -є технічно некоректною за формулюванням; -не є обов’язковою відповідно до законодавства України; -може суттєво обмежувати коло потенційних учасників закупівлі без належного функціонального обґрунтування. З метою забезпечення добросовісної конкуренції та приведення технічних вимог у відповідність до предмета закупівлі, просимо розглянути можливість: 1.виключення вимоги щодо відповідності EN 12642 XL; або 2.викладення її у редакції «EN 12642 XL або еквівалент»; або 3.заміни її на вимоги до функціональних характеристик системи кріплення вантажу (кількість та вантажопідйомність точок кріплення, наявність сертифікованих стяжних засобів тощо), без прив’язки до конкретного стандарту. викладення її у редакції «EN 12642 XL або еквівалент»; або Сподіваємося на врахування зазначених зауважень та дякуємо за розгляд звернення.
Відповідь: Вітаємо! Технічні вимоги предмету закупівлі сформовані відповідно до необхідних технічних та експлуатаційних характеристик, що повинно забезпечити виробничі та технологічні процеси замовника і також кон'юнктури ринку такої техніки в Україні. Стандарт EN 12642 (Code XL) перевіряє просторову жорсткість кузова (стінки: передня, бокові, задня) й найчастіше застосовується до тентованих (curtainsider) та закритих кузовів. Однак він не обмежується лише ними: виробники серійно отримують сертифікацію EN 12642 XL і для платформ/бортових напівпричепів із передньою стінкою, відкидними бортами та задньою стінкою (тобто «відкритий кузов» / dropside, open box). Це прямо суперечить тезі про «регламентує вимоги до міцності та несучої здатності надбудови транспортного засобу (кузова) в цілому». Бортова платформа може відповідати XL якщо це не «голий» flatbed, а платформа з посиленим переднім щитом, бортами і задньою панеллю/дверима (конфігурація open box/dropside), що утворює просторову жорсткість. Kögel Multi (платформний напівпричіп із передньою стінкою, бортами та задньою стінкою) постачається з опціональною сертифікацією EN 12642 XL (VDI 2700). Це офіційно заявлено виробником. Montracon прямо зазначає, що має відповідні дозволи EN 12642 XL для Flats (платформа/бортові), поруч із GRP box та curtainsider. Існують інші виробники, які пропонують платформи з XL за запитом (наприклад, Krukenmeier Fahrzeugbau). Ще раз наголошуємо, чистий flatbed без стаціонарних бічних/задніх стінок справді не зможе пройти XL — бо стандарт вимагає перевірки стінок, а не лише підлоги. Але бортовий (dropside/open box) — може.
Дата відповіді: 27.02.2026 11:34
Відповідь надана

Внесення змін до технічних характеристик (Додаток 2)

Номер: f8785a4db72c4971bba6b8cb88364803
Дата опублікування: 24.02.2026 17:36
Опис: Шановний Замовнику. Просимо уточнити деякі пункти в технічних характеристиках (Додаток 2) 1. Тип підлоги? (Звичайна з фенольним покриттям; деревʼяна; сталева товщиною…) 2. Борта із якого матеріалу (Алюмінієві, сталеві) та кількість бортів збоку (4 в шторних напівпричепах, для відкритих площадок зазвичай 5 шт., тому що вони важчі. 3. Система кріплення вантажу у відповідності з нормативами EN 12642 XL. Прошу розʼяснити даний пункт, тому що відповідно до міжнародних нормативів кріплення вантажу на транспортному засобові - пояснюється як водій має кріпити той чи інший вантаж, яким чином та які засоби використовувати в тому чи іншому вигляді — ТОБТО, В СВОЇЙ ОСНОВІ ЦЕ НАВЧАЛЬНА ПРОГРАМА ЯКУ ПРОХОДИТЬ ВОДІЙ ДЛЯ УЧАСТІ В РУСІ ВАНТАЖНОГО ТРАНСПОРТУ. Що ж стосується конструкції транспортного засобу, а саме КУЗОВ, на який видається відповідний сертифікат то їх є декілька типів: Кузов типу ФУРГОН, Кузов типу платформа з ВІДКИДНИМ ДАХОМ, Кузов ФУРГОН із тентом. Тобто - даний сертифікат є підтвердженням того, що під час перевезення, в разі нестандартної ситуації при зміщенні вантажу - конструкція кузову має витримати певні розрахункові навантаження, - це є додатковим елементом безпеки. У випадку транспортних засобів відкритого типу - площадки, лісовози, бортові платформи, автовози то вони не підпадають під дану сертифікацію в цілому, а лише компоненти і базуються на відповідності із EN 12195 (пристрої кріплення вантажу). 4. Пункт: Кронштейн з спіральними шлангами для з’єднання пневматичної системи напівпричепа з автомобілем-тягачем на передньому борті. —— Просимо замінити на: Кронштейн для з’єднання пневматичної системи напівпричепа з автомобілем-тягачем на передньому борті. —— Оскільки дані спіральні шланги прикручуються стаціонарно до вантажівки. 5. Пункт: Таблички TIR, розпізнавальні знаки, написи і позначення згідно вимог Розділу 30 ПДР України —— Прибрати TIR таблички - тому, що відкритий кузов не пломбується відповідно не може підпадати під дану конвенцію. 6. Бортовий комплект інструменту - перелічіть що саме має входити або приберіть даний пункт. * Адаптер GF 662 101 100 C 2″/3,5″ - 1шт; - дай адаптер категорично не рекомендують використовувати для здійснення перевезення вантажу. Рекомендуємо вказати змінний палець в комплекті на 3,5 ″
Відповідь: По п.1. Замовник не встановлює вимог/обмежень за вказаним параметром. По п. 2. Замовник не встановлює вимог/обмежень за вказаним параметром. По п. 3. Стандарт EN 12642 (Code XL) перевіряє просторову жорсткість кузова (стінки: передня, бокові, задня) й найчастіше застосовується до тентованих (curtainsider) та закритих кузовів. Однак він не обмежується лише ними: виробники серійно отримують сертифікацію EN 12642 XL і для платформ/бортових напівпричепів із передньою стінкою, відкидними бортами та задньою стінкою (тобто «відкритий кузов» / dropside, open box). Це прямо суперечить тезі «У випадку транспортних засобів відкритого типу - площадки, лісовози, бортові платформи, автовози то вони не підпадають під дану сертифікацію в цілому)». Бортова платформа може відповідати XL якщо це не «голий» flatbed, а платформа з посиленим переднім щитом, бортами і задньою панеллю/дверима (конфігурація open box/dropside), що утворює просторову жорсткість. Kögel Multi (платформний напівпричіп із передньою стінкою, бортами та задньою стінкою) постачається з опціональною сертифікацією EN 12642 XL (VDI 2700). Це офіційно заявлено виробником. Montracon прямо зазначає, що має відповідні дозволи EN 12642 XL для Flats (платформа/бортові), поруч із GRP box та curtainsider. Існують інші виробники, які пропонують платформи з XL за запитом (наприклад, Krukenmeier Fahrzeugbau). Ще раз наголошуємо, чистий flatbed без стаціонарних бічних/задніх стінок справді не зможе пройти XL — бо стандарт вимагає перевірки стінок, а не лише підлоги. Але бортовий (dropside/open box) — може. EN 12195 1 — це розрахунковий стандарт для сил кріплення (ремені/ланцюги), який описує методики й коефіцієнти (прискорення/тертя). Він не перевіряє міцність кузова як системи, а отже не замінює EN 12642 XL. По п. 4. Технічні вимоги предмету закупівлі сформовані відповідно до необхідних технічних та експлуатаційних характеристик, що повинно забезпечити виробничі та технологічні процеси замовника і також кон'юнктури ринку такої техніки в Україні. По п. 5. Технічні вимоги предмету закупівлі сформовані відповідно до необхідних технічних та експлуатаційних характеристик, що повинно забезпечити виробничі та технологічні процеси замовника і також кон'юнктури ринку такої техніки в Україні. По п. 6. Бортовий комплект інструменту — це набір засобів, необхідних для екстреного ремонту та технічного обслуговування в дорозі, який постачається виробником і комплектність якого визначається виробником. Адаптер GF 662 101 100 C 2″/3,5″ - 1 шт., повинен бути в наявності.
Дата відповіді: 27.02.2026 11:57