• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери (Напівпричіп бортовий)

Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції, – українська. Документи, які не готуються учасником та представлені в складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Критерій оцінки – ціна 100%. Строк поставки товарів (надання послуг, виконання робіт) залежить від терміну поставки товару, який зазначений в проекті договору (Додаток 4 до тендерної документації), але не більше строку дії договору. Дата поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг, яка зазначена в Оголошенні про проведення закупівлі на веб-порталі Уповноваженого органу: - є орієнтовною та визначена розрахунковим методом; - несе інформативний характер та не має жодних юридичних наслідків Строк дії договору залежить від дати підписання договору та буде розрахований під час укладання договору.

Завершена

3 894 660.00 UAH без ПДВ
Номер: 2c8e4915c0394733bb14d4f40f5770b4
Внутрішній номер закупівлі: 28404174
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-02-24-002944-a   
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Тодорова Юлія Вадимівна 380442397822 TODOROVA-YV@TSOUA.COM https://tsoua.com/
Класифікатор ДК 021:2015: 34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнериАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 894 660.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 24.02.2026 10:41 - 07.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 24.02.2026 10:41 - 10.03.2026 15:00
Аукціон: 11.03.2026 13:40 - 11.03.2026 14:03
Період кваліфікації: 11.03.2026 14:03 - 23.03.2026 11:01
Період завантаження договору: 29.03.2026 00:00 - 08.04.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴3 894 660.00 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери (Напівпричіп бортовий)