-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт сільського клубу села Чепіль, вул. Миру, 29 Балаклійського району Харківської області
Тендер Prozorro UA-2018-12-28-000670-b
Технічні вимоги згідно проектно-кошторисної документації
Торги відмінено
3 619 723.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 18 098.62 UAH
мін. крок: 0.5% або 18 098.62 UAH
Період уточнення:
28.12.2018 11:39 - 04.01.2019 11:34
Звернень немає. Звернення не може бути заданим