-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт сільського клубу села Чепіль, вул. Миру, 29 Балаклійського району Харківської області
Тендер Prozorro UA-2018-12-28-000670-b
Технічні вимоги згідно проектно-кошторисної документації
Торги відмінено
3 619 723.20
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 18 098.62 UAH
мін. крок: 0.5% або 18 098.62 UAH
Номер:
db629396d89d4aad9f51a323ac59b490
Внутрішній номер закупівлі:
2836927
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-28-000670-b
Замовник:
ЧЕПІЛЬСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА БАЛАКЛІЙСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04396839
-
Адреса:
64280, Україна, Харківська область, Балаклійський район, село Чепіль, вул. Леніна, 48
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Надія Панова +380664732977 chepsilrad@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
3 619 723.20 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
18 098.62 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
37 000.00 UAH
Період уточнення:
28.12.2018 11:39 - 04.01.2019 11:34
Період прийому пропозицій:
28.12.2018 11:39 - 14.01.2019 11:34
Аукціон:
з 15.01.2019 11:38
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт сільського клубу села Чепіль, вул.Миру, 29 Балаклійського району Харківської області
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2019
Інформація про скасування
Номер:
8ebd35b784104343b9edf6897ffcd560
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
В результаті задвоєння документів та неможливістю виправити виявлені технічні помилки
Дата опублікування:
09.01.2019 16:09
Статус:
Виконано