-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Водопровідні та санітарно-технічні роботи
Тендер Prozorro UA-2026-02-19-014401-a
Проведення поточного ремонту вентиляційної системи будівлі
Завершена
276 224.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.02.2026 18:36 - 24.02.2026 00:00
Відповідь надана
вентиляція
Номер:
cf540aac871f456f9c1ab134cdaecb66
Дата опублікування:
23.02.2026 20:31
Опис:
Чи є на дані види робіт проектна документація?
Відповідь:
Доброго дня, на проведення у будівлі поточного ремонту вентиляційної системи відсутня проектна документація.
Дата відповіді:
24.02.2026 11:15