-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Водопровідні та санітарно-технічні роботи
Тендер Prozorro UA-2026-02-19-014401-a
Проведення поточного ремонту вентиляційної системи будівлі
Завершена
276 224.00
UAH з ПДВ
Номер:
fc437504a0bd489ba37184cbed961846
Внутрішній номер закупівлі:
28368595
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-19-014401-a
Замовник:
Військова частина А3186
×
-
Код ЄДРПОУ:
24980724
-
Адреса:
35622, Україна, Рівненська область, Дубенський район, с.Привільне, .
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юрій Іванов +380501763292 iwa3186@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
276 224.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.02.2026 18:36 - 24.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.02.2026 18:36 - 27.02.2026 18:24
Аукціон:
з 02.03.2026 15:01
Період кваліфікації:
27.02.2026 18:24 - 02.03.2026 14:10
Період завантаження договору:
08.03.2026 00:00 - 18.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴276 224.00 Водопровідні та санітарно-технічні роботи