-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Персональні комп’ютери (в комплекті)
Тендер Prozorro UA-2026-02-17-010069-a
Завершена
90 000.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.02.2026 15:10 - 22.02.2026 00:00
Відповідь надана
Доповнення ТД з метою унеможливлення закупівлі піратської операційної системи
Номер:
884f21bc2d6a46ae80b7bb0299a752f1
Дата опублікування:
17.02.2026 15:29
Опис:
Шановний замовнику. На сьогоднішній день існує велика кількість недобросовісних постачальників, які з цілью нажитися на замовниках постачають неліцензовану (піратську) версію Windows під видом ліцензії, при цьому вартість закладають як за офіційну ліцензію. Зважаючи на те, що бюджет у вас в повній мірі дозволяє придбати ліцензовану операційну систему, рекомендуємо додати наступне доповнення до технічної документації:
- Учасник у складі тендерної пропозиції має надати авторизаційний лист-підтвердження від офіційного дистриб'ютора Microsoft в Україні про надання повноважень учаснику щодо постачання товару в необхідній кількості та якості, із вказівкою номера оголошення в системi Прозоро. У разі, якщо програмне забезпечення встановлене безпосередньо виробником обладнання-прямим партнером Microsoft, при цьому обладнання було вироблено в Україні або імпортовано, Учасник у складі тендерної пропозиції має підтвердити таке партнерство (Листом від компанії Microsoft чи представництва Microsoft в Україні про підтвердження права виробника на встановлення програмного забезпечення з використанням технології ОЕМ активації ОА 3.0). Крім того, Учасник повинен чітко вказати модель та артикул пристрою та надати посилання на цей пристрій на сайті виробника, де будуть вказані характеристики запропонованого товару або надати лист вiд виробника, де вказано, що програмне забезпечення встановлене при виробництві обладнання.
Подібні листи можуть отримати УСІ без виключення учасники, для цього не потрібно мати жодного партнерського статуту чи додаткових договорів
Відповідь:
Шановний Учаснику, ми з повагою відносимось до зацікавленості до нашої закупівлі, та візьмемо до уваги вашу рекомендацію щодо внесення змін до технічного завдання в частині отримання авторизаційного листа підтвердження і внесемо зміни.
Дата відповіді:
18.02.2026 14:30