-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Персональні комп’ютери (в комплекті)
Тендер Prozorro UA-2026-02-17-010069-a
Завершена
90 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
99a6d2f184e84dcfbafd1e6a6fb88ee3
Внутрішній номер закупівлі:
28333587
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-17-010069-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ЛАНОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41823542
-
Адреса:
47402, Україна, Тернопільська область, місто Ланівці, Незалежності, будинок 20А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Нестеренко +380673510214 osvita.mrada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
90 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.02.2026 15:10 - 22.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
17.02.2026 15:10 - 25.02.2026 08:00
Аукціон:
з 26.02.2026 12:53
Період кваліфікації:
25.02.2026 08:00 - 26.02.2026 16:24
Період завантаження договору:
04.03.2026 00:00 - 14.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴90 000.00 Персональні комп’ютери (в комплекті)