-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги транспортних агентств (Послуги транспортних агентств)
Тендер Prozorro UA-2018-11-22-002470-c
Послуги сюрвейерських організацій з визначення вологості вантажів, участь у зважуванні вантажів та візуальна інспекція якості вантажів в ДП «МТП «Южний»
Торги не відбулися
17 808 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 17 808.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 17 808.00 UAH
Період уточнення:
22.11.2018 15:51 - 16.12.2018 09:30
Звернень немає. Звернення не може бути заданим