-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги транспортних агентств (Послуги транспортних агентств)
Тендер Prozorro UA-2018-11-22-002470-c
Послуги сюрвейерських організацій з визначення вологості вантажів, участь у зважуванні вантажів та візуальна інспекція якості вантажів в ДП «МТП «Южний»
Торги не відбулися
17 808 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 17 808.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 17 808.00 UAH
Номер:
0528419b5baa409090e328d1cad6281a
Внутрішній номер закупівлі:
2828291
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-11-22-002470-c
Замовник:
ДП "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ЮЖНИЙ""
×
-
Код ЄДРПОУ:
04704790
-
Додаткова контактна особа:
Павлусенко Володимир В'ячеславович +380487507224 comtender@port-yuzhny.com.ua
-
Адреса:
65481, Україна, Одеська область, місто Южне, ВУЛИЦЯ БЕРЕГОВА, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Павлусенко Володимир В'ячеславович +380487507224 comtender@port-yuzhny.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
63520000-0 Послуги транспортних агентствАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
17 808 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
17 808.00 UAH
Період уточнення:
22.11.2018 15:51 - 16.12.2018 09:30
Період прийому пропозицій:
22.11.2018 15:51 - 26.12.2018 09:30
Період прекваліфікації:
26.12.2018 09:30 - 04.01.2019 00:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги транспортних агентств
Кількість
1000000 тонни
Період постачання
до 01.01.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ АЛЕКС СТЮАРТ ІНТЕРНЕШНЛ КОРПОРЕЙШН ЛТД
×
-
Код ЄДРПОУ:
30967042
-
Контактна особа:
ШВЕЦЬ АНАТОЛІЙ ПЕТРОВИЧ +380443607663 operation@alexstewart.com.ua
-
Адреса:
03187, Україна, м. Київ, КИЇВ, ГОЛОСІЇВСЬКИЙ Р-Н, ПРОСПЕКТ 40-РІЧЧЯ ЖОВТНЯ, БУДИНОК 116
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
29.12.2018 11:54
Документи
30
Скарги
0
ТОВ "МАТЕРІАЛИ, СЕРТИФІКАЦІЯ, ІНСПЕКЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41371419
-
Контактна особа:
Лесик Максим Олександрович +380612396051 maksym.lesyk@alloy-mci.com
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Запорізька, буд. 5, кв. 14
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
29.12.2018 11:58
Документи
27
Скарги
0
ІНОЗЕМНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЖС УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14367709
-
Контактна особа:
Володимир Гребенюк +380503371035 vladimir.grebenyuk@sgs.com
-
Адреса:
65003, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Чорноморського козацтва, б. 103
Початкова пропозиція
17 807 700.00 UAH з ПДВ /
17 807 700.00 UAH з ПДВ
17 807 700.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
29.12.2018 11:51
Документи
27
Скарги
0