-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2018-12-19-000783-c
Закупівля здійснюється для навчальних закладів та установ Іваничівської селищної ради для потреб 2019 року. Детальніше в тендерній документації
Торги не відбулися
631 215.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 156.08 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 156.08 UAH
Період уточнення:
19.12.2018 10:29 - 24.12.2018 11:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим