• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Електрична енергія

Закупівля здійснюється для навчальних закладів та установ Іваничівської селищної ради для потреб 2019 року. Детальніше в тендерній документації

Торги не відбулися

631 215.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 156.08 UAH
Номер: 449504c19737410f9653d18dee6e3bc7
Внутрішній номер закупівлі: 2825934
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-12-19-000783-c   
Замовник: Іваничівська селищна рада
Контактна особа: Черкасова Тетяна Володимирівна 380967302734 ivaselrada@ukr.net http://ivaselrada.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 631 215.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 156.08 UAH
Період уточнення: 19.12.2018 10:29 - 24.12.2018 11:00
Період прийому пропозицій: 19.12.2018 10:29 - 03.01.2019 11:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Кількість 217660 Кіловат-година
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 45300, Україна, Волинська область, за адресами установ та закладів Замовника, за адресами установ та закладів Замовника На карті