-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Облаштування найпростіших укриттів з урахуванням вимог затверджених наказом МВС, а саме: аптечка колективна (на 100-150 осіб) для закладів загальної середньої освіти
Тендер Prozorro UA-2026-02-10-006013-a
Закупівля здійснюється з метою належного облаштування найпростіших укриттів у закладах загальної середньої освіти відповідно до вимог Наказу МВС України № 579 від 09.07.2018 «Про затвердження Вимог з питань використання та обліку фонду захисних споруд цивільного захисту» (зі змінами) та з урахуванням особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами)
Торги відмінено
67 200.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.02.2026 11:58 - 15.02.2026 00:00
Відповідь надана
Щодо змін до Наказу МВС
Номер:
0155e4ba816f48d2a3a8f2023ff14f87
Дата опублікування:
12.02.2026 12:27
Опис:
Шановний замовник! Зверніть увагу, що 12.08.2025 року були внесенні зміни до Наказу МВС (№ 579) відповідно до яких, більше немає «аптечки колективної (на 100-150 осіб)». Зазначеними змінами затвердженний Перелік лікарських засобів та медичних виробів для укомплектування запасів медичного майна у захисних спорудах цивільного захисту, спорудах подвійного призначення, який відрізняється від переліку вкладень «аптечки колективної (на 100-150 осіб)». Відповідно до вищевикладеного, просимо внести зміни до додатку № 4 тендерної документації та викласти Інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі з урахуванням змін до Наказу МВС (№ 579) відповідно до норм чинного законодавства.
Відповідь:
Шановний Учаснику, дякуємо за Ваш інтерес до нашої закупівлі, у відповідь на Ваше звернення повідомляємо, що у зв’язку зі змінами до Наказу МВС України № 579 від 09.07.2018, внесеними Наказом МВС України № 546 від 12.08.2025, яким затверджено оновлений Перелік лікарських засобів та медичних виробів для укомплектування запасів медичного майна у захисних спорудах цивільного захисту та спорудах подвійного призначення, повідомляємо, що тендерну процедуру щодо закупівлі предмета закупівлі за Додатком № 4 буде скасовано.
Скасування пов’язане з необхідністю приведення закупівлі у відповідність до чинного законодавства та нових нормативних вимог МВС України.
Дата відповіді:
13.02.2026 16:29