• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Облаштування найпростіших укриттів з урахуванням вимог затверджених наказом МВС, а саме: аптечка колективна (на 100-150 осіб) для закладів загальної середньої освіти

Закупівля здійснюється з метою належного облаштування найпростіших укриттів у закладах загальної середньої освіти відповідно до вимог Наказу МВС України № 579 від 09.07.2018 «Про затвердження Вимог з питань використання та обліку фонду захисних споруд цивільного захисту» (зі змінами) та з урахуванням особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами)

Торги відмінено

67 200.00 UAH з ПДВ
Номер: 6ea6e70b16bb44dcb29e65f1e70136ea
Внутрішній номер закупівлі: 28246910
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-02-10-006013-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Марина Назаренко +380634075064 nazarenkomp@dhp.dniprorada.gov.ua https://humpolitic.dniprorada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 67 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 10.02.2026 11:58 - 15.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 10.02.2026 11:58 - 18.02.2026 00:00
Аукціон: з 18.02.2026 12:35

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 0876c994cf914c3c9f1b9bc2c084a281
Причина скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Період оскарження: 17.02.2026 17:21 - 28.02.2026 00:00
Дата опублікування: 17.02.2026 17:21
Дата виконання: 28.02.2026 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴67 200.00 Облаштування найпростіших укриттів з урахуванням вимог затверджених наказом МВС, а саме: аптечка колективна (на 100-150 осіб) для закладів загальної середньої освіти