-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична апаратура згідно ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Тендер Prozorro UA-2026-02-04-010997-a
Завершена
2 974 000.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.02.2026 15:06 - 09.02.2026 00:00
Відповідь надана
Щодо вимикачів зовнішньої проводки (поз.31, 32)
Номер:
c99a71742a8547f59d667ff177a044e0
Дата опублікування:
06.02.2026 16:32
Опис:
Шановний замовнику!
У додатку 2 технічної специфікації вказано опис та характеристики Товару (вимоги Замовника):
"Позиції №31, 32. Вимикач зовнішньої проводки. Вимикач одноклавішний."
У позиціях №31 та 32 вказано "Вимикач одноклавішний". Просимо уточнити, чи дійсно необхідні лише одноклавішні вимикачі. Якщо це помилка, просимо підтвердити кількість необхідних одноклавішних та двоклавішних вимикачів.
Відповідь:
Товари за позиціями 31, 32 таблиці 1 Додатку 2 до тендерної документації повинні відповідати опису та характеристикам товару (вимоги Замовника), зазначеним у технічній специфікації Додатку 2 тендерної документації.
Дата відповіді:
09.02.2026 14:43
Відповідь надана
Щодо пускачів магнітних, ступінь захисту IP (поз.68)
Номер:
e022dcf0e8294ad387310ee047ea6119
Дата опублікування:
06.02.2026 13:33
Опис:
Шановний замовнику!
У додатку 2 технічної специфікації вказано опис та характеристики Товару (вимоги Замовника):
"Позиція №68. Пускач магнітний. Ступінь захисту - не нижче IP65."
Зазвичай пускачі магнітні в оболонці випускаються зі ступенем захисту IP54. Просимо уточнити, чи дійсно потрібні пускачі магнітні зі ступенем захисту не нижче IP65. У разі, якщо це помилка, прохання підтвердити, чи будуть прийнятними пускачі магнітні зі ступенем захисту IP54.
Відповідь:
Товар за позицією 68 таблиці 1 Додатку 2 до тендерної документації повинен відповідати опису та характеристикам товару (вимоги Замовника), зазначеним у технічній специфікації Додатку 2 тендерної документації та мати ступінь захисту не нижче IP65.
Дата відповіді:
09.02.2026 14:42
Відповідь надана
Щодо перехідників шинних (поз.90)
Номер:
900119ff3b0a48a990eb2ecccbb54bae
Дата опублікування:
06.02.2026 12:28
Опис:
Шановний замовнику!
У додатку 2 технічної специфікації вказано опис та характеристики Товару (вимоги Замовника):
"Позиція №90. Перехідник шинний. Використовується спільно з автоматичними вимикачами серії EB2 250А."
Якщо Учасник запропонує еквівалент автоматичних вимикачів, слід пропонувати "перехідники шинні" під автоматичні вимикачі-еквіваленти, чи незалежно від того, які вимикачі будуть запропоновані, "перехідники шинні" мають бути саме під автоматичні вимикачі серії EB2 250А?
Відповідь:
Товар за позицією 90 таблиці 1 Додатку 2 до тендерної документації повинен відповідати опису та характеристикам товару (вимоги Замовника), зазначеним у технічній специфікації Додатку 2 тендерної документації та бути сумісним при використанні спільно з автоматичними вимикачами серії EB2 250А.
Дата відповіді:
09.02.2026 14:40
Відповідь надана
Щодо перехідників шинних (поз.89)
Номер:
885993435c924cb09df8ccf5a1210196
Дата опублікування:
06.02.2026 12:25
Опис:
Шановний замовнику!
У додатку 2 технічної специфікації вказано опис та характеристики Товару (вимоги Замовника):
"Позиція №89. Перехідник шинний. Використовується спільно з автоматичними вимикачами серії EB2 630А."
Якщо Учасник запропонує еквівалент автоматичних вимикачів, слід пропонувати "перехідники шинні" під автоматичні вимикачі-еквіваленти, чи незалежно від того, які вимикачі будуть запропоновані, "перехідники шинні" мають бути саме під автоматичні вимикачі серії EB2 630А?
Відповідь:
Товар за позицією 89 таблиці 1 Додатку 2 до тендерної документації повинен відповідати опису та характеристикам товару (вимоги Замовника), зазначеним у технічній специфікації Додатку 2 тендерної документації та бути сумісним при використанні спільно з автоматичними вимикачами серії EB2 630А.
Дата відповіді:
09.02.2026 14:40
Відповідь надана
Щодо пускачів магнітних (поз.77, 78)
Номер:
c68532860f0d41058a4a4e0f191511ca
Дата опублікування:
06.02.2026 12:01
Опис:
Шановний замовнику!
У додатку 2 технічної специфікації вказано опис та характеристики Товару (вимоги Замовника):
"Позиції №77, 78. Пускач магнітний. Номінальний робочий струм - 16А."
Чи буде прийнятним еквівалент з кращими характеристиками, зокрема номінальним робочим струмом 18А?
Відповідь:
Товари за позиціями 77, 78 таблиці 1 Додатку 2 до тендерної документації повинні відповідати опису та характеристикам товару (вимоги Замовника), зазначеним у технічній специфікації Додатку 2 тендерної документації.
Дата відповіді:
09.02.2026 14:40
Відповідь надана
Щодо пускачів магнітних (поз.70, 71)
Номер:
07e436550c1c491cbe400019f1852a24
Дата опублікування:
06.02.2026 11:58
Опис:
Шановний замовнику!
У додатку 2 технічної специфікації вказано опис та характеристики Товару (вимоги Замовника):
"Позиція №70, 71. Пускач магнітний. Номінальний робочий струм - 63А."
Чи буде прийнятним еквівалент з кращими характеристиками, зокрема номінальним струмом 65А?
Відповідь:
Товари за позиціями 70, 71 таблиці 1 Додатку 2 до тендерної документації повинні відповідати опису та характеристикам товару (вимоги Замовника), зазначеним у технічній специфікації Додатку 2 тендерної документації.
Дата відповіді:
09.02.2026 14:39
Відповідь надана
Щодо додаткових контактів (поз.66)
Номер:
61e26d9910a84d40b3c3ecf809b2669a
Дата опублікування:
06.02.2026 11:52
Опис:
Шановний замовнику!
У додатку 2 технічної специфікації вказано опис та характеристики Товару (вимоги Замовника):
"Позиція №66. Додатковий контакт. Використовується спільно з контакторами серії КМИ, КТИ."
Якщо Учасник запропонує еквівалент контакторів, слід пропонувати "додаткові контакти" під контактори-еквіваленти, чи незалежно від того, які контактори будуть запропоновані, "додаткові контакти" мають бути саме під контактори серії КМИ, КТИ?
Відповідь:
Товар за позицією 66 таблиці 1 Додатку 2 до тендерної документації повинен відповідати опису та характеристикам товару (вимоги Замовника), зазначеним у технічній специфікації Додатку 2 тендерної документації та бути сумісним при використанні спільно з контакторами серії КМИ, КТИ.
Дата відповіді:
09.02.2026 14:38
Відповідь надана
Щодо додаткових контактів (поз.62)
Номер:
9dd374d127f249a49b760b50c929e8de
Дата опублікування:
06.02.2026 11:49
Опис:
Шановний замовнику!
У додатку 2 технічної специфікації вказано опис та характеристики Товару (вимоги Замовника):
"Позиція №62. Додатковий контакт. Використовується спільно з контакторами серії ПМ, КМ."
Якщо Учасник запропонує еквівалент контакторів, слід пропонувати "додаткові контакти" під контактори-еквіваленти, чи незалежно від того, які контактори будуть запропоновані, "додаткові контакти" мають бути саме під контактори серії ПМ, КМ?
Відповідь:
Товар за позицією 62 таблиці 1 Додатку 2 до тендерної документації повинен відповідати опису та характеристикам товару (вимоги Замовника), зазначеним у технічній специфікації Додатку 2 до тендерної документації та бути сумісним при використанні спільно з контакторами серії ПМ, КМ.
Дата відповіді:
09.02.2026 14:38
Відповідь надана
Щодо контакторів (поз.38)
Номер:
d7d9b4e267af4c21902903e9a9223fc2
Дата опублікування:
06.02.2026 11:12
Опис:
Шановний замовнику!
У додатку 2 технічної специфікації вказано опис та характеристики Товару (вимоги Замовника):
"Позиція №38. Контактор. Номінальний струм - 29А."
Чи буде прийнятним еквівалент з кращими характеристиками, зокрема номінальним струмом 32А?
Відповідь:
Товар за позицією 38 таблиці 1 Додатку 2 до тендерної документації повинен відповідати опису та характеристикам товару (вимоги Замовника), зазначеним у технічній специфікації Додатку 2 до тендерної документації.
Дата відповіді:
09.02.2026 14:32
Відповідь надана
Щодо блок-контактів (поз.4)
Номер:
c0e3fc44820f416fb1c8300d91bfd616
Дата опублікування:
06.02.2026 10:08
Опис:
Шановний замовнику!
У додатку 2 технічної специфікації вказано опис та характеристики Товару (вимоги Замовника):
"Позиція №4. Блок - контакт. Використовується спільно з вимикачем автоматичним серії EB2 125-1600А."
Якщо Учасник запропонує еквівалент автоматичних вимикачів, слід пропонувати блок - контакти під автоматичні вимикачі-еквіваленти, чи незалежно від того, які вимикачі будуть запропоновані, блок - контакти мають бути саме під автоматичні вимикачі серії EB2 125-1600А?
Відповідь:
Товар за позицією 4 таблиці 1 Додатку 2 до тендерної документації повинен відповідати опису та характеристикам товару (вимоги Замовника), зазначеним у технічній специфікації Додатку 2 до тендерної документації та бути сумісним при використанні спільно з вимикачем автоматичним серії EB2 125-1600А.
Дата відповіді:
09.02.2026 14:31