-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична апаратура згідно ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Тендер Prozorro UA-2026-02-04-010997-a
Завершена
2 974 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
90a71884d9734e3c94d3f02560f291bd
Внутрішній номер закупівлі:
28185017
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-02-04-010997-a
Замовник:
КОНЦЕРН “МІСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
32121458
-
Адреса:
69091, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, вулиця Героїв полку «Азов», будинок 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бурмістров Кирило Вікторович 380974526056 burmistrov.kv@teploseti.zp.ua http://teploseti.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 974 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.02.2026 15:06 - 09.02.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
04.02.2026 15:06 - 12.02.2026 09:00
Аукціон:
13.02.2026 15:51 - 13.02.2026 16:14
Період кваліфікації:
13.02.2026 16:14 - 25.02.2026 08:54
Період завантаження договору:
03.03.2026 00:00 - 13.03.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 974 000.00 Електрична апаратура згідно ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл