-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані приміщень будівлі по Київський м-н, 13 (252,3 м.кв.) та Чорновола, 1 (78,3 м.кв.) м.Луцьк у 2026 році
Тендер Prozorro UA-2025-12-10-020743-a
Завершена
264 000.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.12.2025 17:05 - 16.12.2025 00:00
Відповідь надана
Аналогічний договір
Номер:
7f305b19432b41fea3ce98975f626ff0
Дата опублікування:
11.12.2025 09:37
Опис:
Шановний замовник! Відповідно до примітки Додатку 1
*Під аналогічним за предметом закупівлі договором слід розуміти виконаний договір за кодом - Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані приміщень будівлі по Київський м-н, 13 (252,3 м.кв.) та Чорновола, 1 (78,3 м.кв.) м.Луцьк у 2026 році ДК 021:2015-90910000-9 Послуги з прибирання (90919200-4 Прибирання офісних приміщень).
Дана обставина ставить учасників, зокрема нас, у нерівне становище з іншими учасниками, не забезпечує рівне ставлення Замовника до кожного учасника та дискримінує учасників, які не мають аналогічного договору за предметом Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані приміщень будівлі по Київський м-н, 13 (252,3 м.кв.) та Чорновола, 1 (78,3 м.кв.) м.Луцьк у 2026 році
Просимо прибрати дану вимогу, як дискримінаційну, у зв’язку з тим, що потенційні учасники, які мають в наявності відповідну матеріально-технічну базу та аналогічний досвід для якісного виконання умов даної закупівлі, не зможуть прийняти участь, лише через вказану обмежуючу вимогу.
Відповідь:
Зміни внесено
Дата відповіді:
11.12.2025 10:09