-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані приміщень будівлі по Київський м-н, 13 (252,3 м.кв.) та Чорновола, 1 (78,3 м.кв.) м.Луцьк у 2026 році
Тендер Prozorro UA-2025-12-10-020743-a
Завершена
264 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
1f09a1a7bf34477aa572330812e8a3aa
Внутрішній номер закупівлі:
27498764
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-12-10-020743-a
Замовник:
Управління соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Луцької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41250470
-
Адреса:
43026, Україна, Волинська область, Луцьк, пр.Соборності, 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Глинюк Катерина Володимирівна +380332716772 lmscccdm@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
90919200-4 Послуги з прибирання офісних приміщеньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
264 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.12.2025 17:05 - 16.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
10.12.2025 17:05 - 19.12.2025 09:00
Аукціон:
з 22.12.2025 15:21
Період кваліфікації:
19.12.2025 09:00 - 23.12.2025 17:38
Період завантаження договору:
29.12.2025 00:00 - 08.01.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴264 000.00 Послуги з технічного обслуговування та утримання в належному стані приміщень будівлі по Київський м-н, 13 (252,3 м.кв.) та Чорновола, 1 (78,3 м.кв.) м.Луцьк у 2026 році